Karvinský Majáles byl bombový

• Lenka Přečková
  • 24.05.2022
Dne 20. května 2022 se v Karviné po dlouhé pauze opět uskutečnil Majáles – oslava jara a studentského života, a my musíme říct, že to čekání opravdu stálo za to.
Organizace se tradičně ujala Iniciativa Dokořán a s podporou Nadace OKD, města Karviná a Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné připravili našlapaný program a skvělé zázemí. Návštěvníci akce si mohli užít hned dvě stage. Na hlavní stage vystoupili Fredy a Krasty, kapela Světlo, Thom Artway, Paulie Garand, Mirai a Ben Cristovao. Electro stage zase potěšila fanoušky elektronické hudby.

Kromě stánků s dobrým jídlem a pitím byla v areálu také naše OPF chill out zóna. Pro dobrou náladu jsme návštěvníkům nalévali zelený likér s příchutí peprmintu, soutěživci si mohli změřit „síly“ ve společenských hrách s OPF tématikou a na památku jsme zájemcům cvakali fotky ve fotokoutku, kde jsme měli připraveny spousty zábavných rekvizit.

Společně jsme podpořili také neziskovou organizaci Bez mámy. Brzy se můžete těšit na fotku z předávání šeku.

Kompletní fotogalerie

FOTOKOUTEK