S OPéeFkou na vrchol 2022

• Lenka Přečková
  • 04.04.2022
Na počátku dubna startuje další ročník sportovní akce zaměřené na zdolávání vrcholů našich i zahraničních hor.

I v tomto roce „S OPéeFkou na vrchol“

Do akce se již klasicky mohou zapojit nejen studenti, ale také zaměstnanci a absolventi naší fakulty. Výběr vrcholů není omezen. Podmínkou pro zařazení do losování je zdolat v termínu od počátku dubna do konce listopadu alespoň 8 vrcholů českých, slovenských nebo polských hor. Na všech těchto vrcholech je nutné pořídit foto s nějakým propagačním předmětem OPéeFky, a to nejlépe vždy u rozcestníku.

Vámi pořízené fotografie například ve slušivých tričkách či mikinách naší fakulty poté zašlete na mail oddělení rozvoje a vnějších vztahů (labudkova@opf.slu.cz) s informací, které vrcholy jste zdolali.

Ceny pro vítěze:

• sportovní batoh + dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč
  • teleskopické trekingové hole + dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč
  • čelovka + dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč

Soutěž bude probíhat od 4. dubna do 30. listopadu 2022.

Pohybu a horám zdar!