Den otevřených dveří na OPéeFce

• Lenka Přečková
  • 05.01.2022
Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, který proběhne virtuálně 25. ledna 2022.

Záměrem akce je informovat uchazeče o možnostech a podmínkách studia na fakultě, stipendijních programech, možnostech a nabídkách zahraničních stáží, ubytování a stravování, propojení teorie s praxí. Součástí je také prohlídka fakulty.

S ohledem na nejistou epidemickou situaci spojenou s nemocí covid-19 jsou připraveny dvě varianty této akce:

•    virtuálně se setkáme 25. ledna 2022 prostřednictvím Youtube kanálu

Bude se jednat o živý přenos doplněný řadou zajímavých videí nejen o nabízených studijních programech, ale také o činnosti a aktivitách centra Business Gate apod. V průběhu vysílání budou moderátoři odpovídat na zaslané dotazy.

•    pokud nám to epidemická situace dovolí, těšíme se na osobní setkání v prostorách naší fakulty 3. února 2022

Program bude zahájen v 8.30 hodin v malém sále fakulty. Moderátoři vám představí jednotlivé studijní programy, seznámí vás s podmínkami přijímacího řízení, nabídkou stipendijních programů, možnostech absolvování zahraničních stáží apod. Chybět nebude prohlídka fakulty v doprovodu našich studentů.

Nabízíme vám také možnost sjednání individuálního dne otevřených dveří, a to buď pro skupinu nebo jednotlivce. Pro bližší informace pište na mail labudkova@opf.slu.cz nebo volejte na tel.: +420 596 398 306.

Naši fakultu si můžete prohlédnout už teď prostřednictvím virtuální prohlídky.

Více informací zjistíš zde
PDF ke stažení