Nabídka workshopu v BG

  • Petr Korviny
  • 06.10.2021
Se startem 12. cyklu BGA je venku i nový cyklus workshopů.

Každý nadšenec se slabostí pro online marketing je zván. Kompletní informace a odkazy na registrace: go.slu.cz/BG12workshopy


Marketingová strategie – Radim Uher (12. října 2021)

Radim Uher šéfuje úspěšné marketingové agentuře Dva Mluvčí. Spolu se svým týmem pomáhá firmám zorientovat se v digitálním marketingu a využít online kanály správným způsobem. Na workshopu to vezme hezky od podlahy a naučí tě sestavovat to nejdůležitější – marketingovou strategii. Uvidíš, že tvé projekty pak porostou tím správným směrem.

Registrace na workshop: zde

Copywriting – Dominika Roháčová (26. října 2021)

Volnonožec s neotřelými nápady a texty je Dominika Roháčová. Provede tě světem copywritingu, jeho psychologií a ukáže ti, jak psát marketingové a reklamní texty tak, aby skutečně podpořily prodej výrobků a služeb. Přijď, i když jsi měl/a ze slohovek na základce jedničky.

Registrace na workshop: zde

Video formáty na Instagramu – Monika Polášková (2. listopadu 2021)

Video obsah hýbe internetem a na Instagramu se s ním za poslední roky roztrhl pytel. Reels jsou novým tahounem organického dosahu a profily díky nim rostou o to rychleji. Jak se na téhle trendy vlně svézt správně a s úspěchem, ti prozradí Monika Polášková, která je profík na sítích a ve fotografické branži.

Registrace na workshop: zde

Chatboti – Jan Krupica (9. listopadu 2021)

Jan Krupica je absolventem naší univerzity a Chief v Appgrade studio, kde se zabývá tvorbou e-shopů na platformě Shoptet. Na workshopu s tebou projde chatboty neboli počítačové programy určené k automatizované komunikaci s lidmi. Dozvíš se, co všechno umí, jak je efektivně využívat a rovnou si je i osaháš a názornou konverzaci vytvoříš, takže noťas s sebou.

Registrace na workshop: zde