I v tomto roce „S OPéeFkou na vrchol“

• Lenka Přečková
  • 04.05.2021
Tato oblíbená už tradiční sportovní akce naší fakulty v tomto roce však po zkušenostech z minulých ročníků a na základě podnětů jejich účastníků doznává určitých změn.

Soutěž "S OPéeFkou na vrchol" bude letos probíhat pouze v jedné kategorii, do které se mohou zapojit studenti, absolventi a zaměstnanci fakulty. Jestliže v minulých letech soutěžící zdolávali předem vybrané vrcholy, v tomto ročníku necháme tento výběr na jednotlivcích. Pro účast v závěrečném losování o hodnotné ceny, bude nezbytné, vyšlápnout si na vrcholy českých a slovenských hor, které v součtu dosáhnou výškové hodnoty 7 334,0 m n.m. Na všech těchto vrcholech je nutné pořídit foto s nějakým propagačním předmětem OPéeFky, a to nejlépe vždy u rozcestníku udávající nadmořskou výšku.

Vámi pořízené fotografie například ve slušivých tričkách či mikinách naší fakulty zašlete na mail oddělení rozvoje a vnějších vztahů (labudkova@opf.slu.cz) s informací, které vrcholy s jakou nadmořskou výškou jste zdolali a jaká je Vámi celková zdolaná výška.

Ceny pro vítěze:

• sportovní batoh + dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč
  • teleskopické trekingové hole + dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč
  • čelovka + dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč

A aby toho nebylo málo, máte možnost získat ještě jednu cenu. Pokud nám pošlete mail s vysvětlením toho, jakou má zvolená cílová nadmořská výška 7 334,0 m n.m. spojitost s naší fakultou, máte možnost se zúčastnit v listopadu slosování, kdy vylosovaný účastník obdrží propagační mikinu fakulty a k tomu dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč.

Soutěž bude probíhat od 5. května do konce 31. října 2021.

Pohybu a horám zdar!