Praxe v v komunitním centru Archa

• Lenka Přečková
  • 23.11.2020
Co pro to musíte udělat? Udělat si čas a pracovat 20 hodin měsíčně (každý) v komunitním centru Archa Karviná (práce dle schopností studenta – přednášky, kvízy, seznámit ostatní s tím co Vás baví a ostatní může zajímat aj).

Chceš využít příležitost získat praxi a byt s kamarádem/kamarádkou?

A co máme dále?

•    Účast na fakultním projektu.
        •    Práci, co si můžete zapsat do životopisu.
        •    Možnost získat právě rekonstruovaný byt (a zároveň vybavený) pro 2 studenty, každý s vlastním pokojem.
        •    A možné další benefity.

Co pro to musíte udělat?

•    Udělat si čas a pracovat 20 hodin měsíčně (každý) v komunitním centru Archa Karviná (práce dle schopností studenta – přednášky, kvízy, seznámit ostatní s tím co Vás baví a ostatní může zajímat aj).
        •    Zkontaktovat se s Jarmilou Duháček Šebestovou (sebestova@opf.slu.cz) či Pavlou Pokornou (pokorna@opf.slu.cz) přes email nebo MS Teams do 5.12.2020.

Nový obrázek