Možnost výpůjčky z UK Karviná od 4. 11. 2020

• Lenka Přečková
  • 03.11.2020
Možnost výpůjčky z UK Karviná od 4. 11. 2020

Od středy 4. listopadu 2020 budou mít studenti OPF zase možnost půjčit si knihy z Univerzitní knihovny Karviná

Výdej knih bude probíhat vždy v pondělí až pátek v čase 9 – 12 hodin

Co musíte udělat?

Vyhledejte si knihy v našem on-line katalogu https://tritius.slu.cz/library/karvina/

Napište nám do mailu knihovnakarvina@.slu.cz název knihy, signatury knih, jméno, příjmení, rok narození a také přesný čas vyzvednutí, a to v rámci výše uvedených dnů a hodin.

Vyčkejte na mail s potvrzením, že máte knihy připravené a na pokyny ohledně jejich převzetí.

Dostavte se ke vchodu do Univerzitní knihovny Karviná v dohodnutém čase, po zazvonění vám bude umožněn vstup do prosklené chodby. Je nutné dodržet dohodnutý čas.

Knihy budou nachystány k vyzvednutí na stolku za hlavními prosklenými dveřmi do knihovny. Výpůjčky vám budou načteny na vaše čtenářské konto.

Další pokyny:

Vrácení knih je možné pouze do biblioboxu, který je umístěn naproti recepce VŠ kolejí Na Vyhlídce.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat s žádosti o radu či pomoc na e-mailu: knihovnakarvina@slu.cz