VÝSLEDKY - Vyběhněte s děkanem 2020

  • Lenka Přečková
  • 07.10.2020
Od 29.9. - 4.10.2020 probíhal virtuální běh s děkanem. Pro zařazení do výsledkové listiny stačilo si odhěhnout 5,6km a poslat výsledek s fotkou.

V letošním roce nám situace neumožnila uskutečnit 6. ročník sportovní akce "Vyběhněte s děkanem" klasickým způsobem. Protože jsme nechtěli zklamat naše sportovní příznivce, rozhodli jsme se letošní ročník běhu uskutečnit virtuálně. Zájemci měli možnost v termínu od 29. září do 4. října zaběhnout si libovolnou trasu v délce 5,6 km. Svůj běh zaznamenat pomocí chytrých hodinek nebo mobilu a mailem nám poslat výsledek běhu. K naší velké radosti se do běhu v daném termínu zapojilo celkem 48 běžců z toho 4 běžci v rámci štafety. I v letošním roce se 17 běžcům podařilo předběhnout děkana.

Všem vítězům gratulujeme a doufáme, že se situace do příštího roku umoudří a setkáme se v květnu na trati při snaze opětovně vyběhnout s děkanem.

Sponzorem letošního ročníku byly kromě statutárního města Karviná také Lázně Darkov, které kromě drobných cen pro vítěze darovaly také poukázku na lázeňské procedury ve výši 600 Kč. Poukázku dostává paní Pavlína Chojnová, kterou ve středu 17. října 2020 vylosoval děkan fakulty (viz video).


Výsledky

Medaile, trofeje a ceny jsou připraveny v kanceláři A303, Ing. Dagmar Labudková. (labudkova@opf.slu.cz)