Zemřela Ing. Elena Mielcová, Ph.D.

• Dagmar Labudková
  • 28.12.2019
S velkou lítostí oznamujeme, že nás dne 27. 12. 2019 navždy opustila Ing. Elena Mielcová, Ph.D.

S velkou lítostí oznamujeme, že nás ve věku 50 let navždy opustila naše milá spolupracovnice Ing. Elena Mielcová, Ph.D., odborná asistentka katedry informatiky a matematiky. V rámci své odbornosti se zaměřovala na oblast operačního výzkumu, konkrétně teorii her, přičemž kromě výzkumu vyučovala také celou řadu předmětů z dané oblasti. Svým dlouholetým působením na Obchodně podnikatelské fakultě aktivně přispívala k akademické a vědecké erudici katedry, fakulty a potažmo celé Slezské univerzity v Opavě. V našich vzpomínkách navždy zůstane jako milá a pracovitá kolegyně a rovněž jako ochotná a nadšená učitelka, která dokázala složité problémy svým studentům vysvětlit zajímavou formou. Příbuzným Eleny vyjadřujeme hlubokou a upřímnou soustrast.