Cyklus workshopů v Business Gatu

  • Lenka Přečková
  • 11.10.2019
Přijďte si poslechnout experty z různých oblastí! Jedinečná sestava zvučných jmen, příležitost, která se neodmítá.

Jan Korpas – Marketing není jen reklama I. část

Termín konání 15. 10. 2019, 16.00 – 18.00

První workshop bude věnován online marketingu. Nečekej žádnou školní přednášku, nýbrž našlapaný workshop plný informací o základních pojmech a marketingu. Řekneme si, k čemu slouží marketingový plán nebo jak a proč jej sestavit. Workshop povede jednatel reklamní agentury Moravio Jan Korpas, který spravoval kampaně pro Sportex.cz, reklamy na YouTube společnosti studentfone.cz a získal certifikáty pro školení PPC reklamy či kurzu SEO pro marketéry a vedoucí projektu. Nevěříš? Přijď se přesvědčit.


Jan Korpas – Marketing není jen reklama II. část

Termín konání 22. 10. 2019, 16.00 – 18.00

V druhé části úvodu do marketingu si řekneme o nástrojích online marketingu. Povíme si, jak fungují sociální sítě, co jsou to PéPéCéčka, SEO, jak funguje mailing, copywriting a v neposlední řadě se také zaměříme na vyhodnocování online marketingu nástroji jako je Google Analytics, Google Data Studio apod. Pokud stále váháš, v jaké oblasti marketingu se najít nebo si v marketingu starý vlk a chceš se jen zdokonalit, rozhodně tento workshop nemůžeš vynechat.


Andrea Tengler – Kurz produktového focení

Termín konání 19. 10. 2019, 16.00 – 18.00

Bez kreativního obsahu marketing dělat prostě nemůžeš – že žádný není? Tak proč si ho nevytvoříš sám? Teď nemluvíme o žádných selfíčkách, nýbrž o focení produktů s Andreou, která fotila třeba pro časopis Maminka, spolupracuje s Nikonem a vede přednášky a workshopy na Fotoškoda Festu. Dojdi na workshop produktového focení, na kterém se naučíš pravidla focení a v praktické části si zkusíš styling scén, naučíš se jak správně fotit různé povrchy produktů, řekneme si vhodný výběr úhlu, nejčastější chyby a hlavně – budeme fotit a fotit.


Kateřina Pavlíčková - Instagram

Termín konání 5. 11. 2019, 16.00 – 18.00

Katka je specialistkou na sociální síť Instagram. V Instagramu se šťourá 9. rokem a v roce 2015 založila značku BUSINESSGRAM. Pro tebe si připraví kombinaci mini školení a workshopu, jehož hlavní náplní budou formáty obsahu speciálně pro Instagram. Představí vám, které formáty lze na Instagramu využívat a které z psychologického hlediska na uživatele nejlépe fungují. Podělí se s vámi o praktické aplikace, které zásadně usnadňují i urychlují práci s firemním Instagramem nebo jak pracovat s obsahem v týmu.


David Svoboda – Grafika nejen pro negrafiky

Termín konání 26. 11. 2019, 16.00 – 18.00

Grafika je jedna z nemála důležitých věcí, na kterých můžeš pěkně pohořet.  Přijď na workshop a my tě na konkrétních příkladech naučíme vyvarovat se nejčastějším chybám v grafickém designu. Naučíme tě to nejpodstatnější z teorie dobrého designu, jako správnou kompozici, hierarchii, kontrast, barvy či typografii. Workshopem tě provede David Svoboda, který je jediným certifikovaným lektorem Canvy v ČR a SR. Vytvoříme si několik návrhů pro online a offline výstup a taky dostaneš praktické tipy a triky pro efektivní práci v Canvě.


David Svoboda – Strategie prezentačních dovedností

Termín konání 10. 12. 2019, 16.00 – 18.00

Doraž i ty na poslední workshop a nauč se prezentovat tak, aby tvoje myšlenka žila v posluchačích i po konci prezentace. Také na tomto workshopu se uvidíme s Davidem Svobodou, kterého známe z minulého workshopu Grafiky pro egraficky. Řekneme si, jak zvládnout každou část prezentace a to od definice hlavní myšlenky, přes nácvik, obsah slajdů až po vlastní přednes. Ukážeme si 7 triků nejlepších TED řečníků či jak vytvořit dokonalé slajdy za pět minut – a to na vysoké prostě chceš!

Více informací a REGISTRACE