PROMOCE 2019

• 17.06.2019
Rozpis promocí jaro 2019

Rozpis promocí absolventů BAKALÁŘSKÉHO studia

Slavnostní promoce absolventů bakalářského studia se koná
27. června 2019

Časové rozdělení slavnostní promoce:

Generálka promoce: Absolventi jsou povinni dostavit se 1 hod. a 15 min. před vlastním zahájením promoce do AULY budovy B (hlavní budova, Univerzitní náměstí 1934/3).

Zahájení promoce:

• I. skupina - 9.00 hod. budou probíhat promoce absolventů prezenční i kombinované formy studia studijních oborů: HOTELNICTVÍ, MANAŽERSKÁ INFORMATIKA a PODNIKOVÁ EKONOMIKA A MANAGEMENT se všemi specializacemi. Sraz promujících v 7.45 hod. před AULOU.
  • II. skupina - 11.30 hod. budou probíhat promoce absolventů prezenční i kombinované formy studia studijních oborů: BANKOVNICTVÍ, EKONOMIKA PODNIKÁNÍ V OBCHODĚ A SLUŽBÁCH se specializací Ekonomika Cestovního ruchu,  MARKETING A MANAGEMENT, SOCIÁLNÍ MANAGEMENT, ÚČETNICTVÍ A DANĚ a VEŘEJNÁ EKONOMIKA A SPRÁVA. Sraz promujících v 10.15 hod. před AULOU.

Prezence, zkouška talárů a nácvik promočního aktu je povinný pro všechny promující absolventy!

Rozpis promocí absolventů NAVAZUJÍCÍHO studia

Slavnostní promoce absolventů navazujícího magisterského studia se koná
28. června 2019

Časové rozdělení slavnostní promoce:

Zahájení promoce:

• I. skupina - 9.00 hod. budou probíhat promoce absolventů prezenční i kombinované formy studia studijních oborů: BANKOVNICTVÍ  a PODNIKOVÁ EKONOMIKA A MANAGEMENT se specializacemi FINANCE PODNIKU a MARKETING A OBCHOD. Sraz promujících v 7.45 hod. před AULOU.
  • II. skupina - 11.30 hod. budou probíhat promoce absolventů prezenční i kombinované formy studia studijních oborů: VEŘEJNÁ EKONOMIKA A SPRÁVA a PODNIKOVÁ EKONOMIKA A MANAGEMENT se specializacemi PODNIKÁNÍ a ÚČETNICTVÍ A DANĚ. Sraz promujících v 10.15 hod. před AULOU.

Nový obrázek