Šéf komerční banky navštívil karvinskou fakultu

• Dagmar Labudková
  • 16.05.2019

Ve středu 15. května navštívil Obchodně podnikatelskou fakultu Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky. Svou návštěvu zahájil ve velkém sále, kde jej za přítomnosti studentů přivítal děkan fakulty a zástupci regionální pobočky Komerční banky. V úvodu představil děkan Jana Juchelku přítomným a ve stručnosti je seznámil s jeho dosavadní profesní dráhou. Upozornil také, že pan Juchelka absolvoval na naší fakultě magisterské studium oboru Ekonomika podnikání v obchodě a službách v roce 1995. Následovala přednáška na téma Marketing finančních služeb. Studenti měli možnost dozvědět se zajímavé informace o fungování banky především z hlediska současných marketingových výzev a strategií. Přednáška byla doplněna soutěží o 6 lístků na hudební festival Rock for People v Hradci Králové.

Přednáška oživená soutěží sklidila velký úspěch, což dokládá názor Tomáše Heryána, jednoho z vítězů: „Přenáška byla velmi zajímavá a vyhrál jsem lístek na jeden z největších rockových festivalů v Česku. Ale největším oceněním je pro mě to, že mi ji předal osobně Jan Juchelka. Byla to pro mne čest si s ním potřást rukou!“

Závěr návštěvy byl věnován podpisu dohody o strategickém partnerství mezi Komerční bankou a Obchodně podnikatelskou fakultou a neformální diskusi pana Juchelky se zástupci vedení. Podařilo se nám pana Juchelku vyzpovídat a připravujeme pro vás krátkou reportáž.