Připravujeme almanach absolventů

• Lenka Přečková
  • 15.04.2019
Připravujeme Almanach absolventů. Pomozte nám udělat tuto publikaci jedinečnou.

Začínáme tvořit v pořadí již 22. Almanach absolventů naší fakulty. Cílem je dát našim absolventům památku na svou alma mater, na její pedagogy a spolužáky. Kromě článků děkana a ostatních členů akademického sboru, seznamu a fotografií nových absolventů fakulty zde chceme umístit krátké vzpomínky na různé akce doplněné řadou fotografií.

Publikaci obdrží absolventi končící Bc., Nav. a Ph.D. studium v akademickém roce 2018/2019 zdarma při Slavnostních promocích, také bude k dispozici na Oddělení studijních a sociálních záležitosti nebo na Oddělení rozvoje a vnějších vztahů.

VZPOMÍNKY

Pomozte nám udělat tuto publikaci jedinečnou. Zavzpomínejte například na první seznámení s fakultou, návštěvu Dne otevřených dveří, zahraniční stáž nebo sportovní zážitek a napište o tom krátký článek (maximálně 1 stránka A4). Text zašlete na labudkova@opf.slu.cz, nejpozději do 15. května 2019.

FOTOGRAFIE

Galerie publikace bude tvořena fotografiemi z naší databáze (isic  karta)!!! Chcete foto vyměnit? Není problém. Naskenovanou fotku s Vašim jménem a osobním číslem zašlete na lenka@opf.slu.cz, nejpozději do 15. května 2019 (později zaslané fotky už nelze měnit).

ZMĚNA STUDIA

V případě, že budete prodlužovat studium (nezdar při zkouškách apod.) nebo naopak zvládněte vystudovat v kratším termínu, nahlaste nám prosím tuto skutečnost nejpozději do 15. května 2019. Byla by škoda nebýt uveden se svými spolužáky a naopak.

Pomozte nám vytvořit publikaci, ke které se i po letech budete rádi vracet.