Majáles Karviná

• Lenka Přečková
  • 07.05.2019
Tradiční oslava jara a studentského života se opět rozjede i v Karviné - 10.5.2019

Tradiční oslava jara a studentského života se opět rozjede i u nás! Můžete se těšit na další ročník karvinského majálesu pořádaný ve spolupráci se studenty Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Opět se letos můžete těšit na napráskaný hudební program na dvou scénách a nově i na bohatý doprovodný program včetně průvodu masek!

K samotnému Majálesu patří i Majálesový Průvod! Zúčastněte se průvodu a užijte si pořádnou dávku zábavy! Stačí mít barevné oblečení! Od 14:30 bude před Slezskou univerzitou připraveno zázemí, kde si budete moci vyrobit vlastní vlajku, poslechnout hudbu a občerstvit se. V 15:50 je plánovaný odchod z Univerzitního náměstí!

Vystupující:

• Lvcas Dope
  • Zoči Voči
  • Paulie Garand
  • Light and Love
  • Degradace
  • Dj Fliptyck
  • Dj Lowa

Vstupné 150Kč studenti/200Kč

Účastníci průvodu mají vstupné na Karvinský Majáles 2019 za 100 Kč.

Akci pořádá Iniciativa Dokořán a Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, Slezská univerzita ve spolupráci se Karviná - oficiální stránka města a Nadace OKD, kterým děkujeme za podporu.

Více informací o akci
Majálesový průvod
Nezapomeňte nás sledovat na našem instagramu