S OPéeFkou na vrchol

• Přečková Lenka
  • 29.03.2019
Studenti a zaměstanci fakulty pojďte s námi na hory.

V letošním roce zdoláme společně 5 vrcholů Beskyd, každý měsíc vystoupáme na jeden.

Nezapomeňte se vyfotit, fotku nám poslat a zařadit se do soutěže o nejlepší foto z „S OPéeFkou na vrchol“.

Na konci měsíce pak vylosujeme jednoho studenta a zaměstnance, kteří se mohou těšit na věcné ceny. Fotografie zasílejte na labudkova@opf.slu.cz nebo do zpráv na facebooku.

Na konci roku vyhlásíme nejvytrvalejšího horského OPéeFáka mezi studenty a zaměstnanci. Pro vítěze budou připraveny krásné ceny.

go.slu.cz/navrchol

1. vrchol - Horská chata Kamenitý

Horská chata Kamenitý je usazena do jednoho z nejmalebnějších míst v Beskydech s výhledem do údolí Lomné a na pohraniční hřeben se Slovenskem. Nádherné výhledy na nejstarší prales v republice - Mionší, Burkovský vrch, chatu Slavíč, Babí vrch, Kalužný, Ostrý. Okolí nabízí široké možnosti turistiky, Cykloturistiky, v zimě oblíbené běžkařské tratě.

Akce je dobrovolná, nepovinná a každý se ji účastní na vlastní nebezpečí.