Týden podnikavosti je opět tady!

• Lenka Přečková
  • 02.04.2024
Je to tady! Opět po roce si pro vás naše fakulta připravila záživný Týden podnikavosti, v rámci kterého vás čeká nabitý program. Ten všechny zvídavce provede světem podnikání, inovací a osobního růstu. Neváhejte a přijďte s námi propojit teorii s praxí a každý den objevujte nové cesty plné poznání a inspirace.

Úterý 9. dubna 2024 – Den podnikavosti

Od 9 hodin budou ve foyer pro vás nachystané stánky a firmy, jako jsou například AdVisio, Partners, Konver, Komerční banka a mnoho dalších. Budete mít jedinečnou příležitost k networkingu a navazování cenných kontaktů, které se mohou do budoucna hodit.

Nevynechejte ani přednášku od Vosíme.cz (od 9:00 hodina v Unispace) na téma budování úspěšného byznysu.

Nejen energii si můžete doplnit na workshopu s kávou či kakaem. Workshop s kávou proběhne od 10:55 do 11:20, v místnosti: UNISPACE, D117. Nezapomeňte na registraci. Kakaový workshop je určený pro všechny, kteří se chtějí na chvíli zastavit a načerpat energii. Workshop proběhne od 10:15 do 10:45, v místnosti: UNISPACE, D117. Nezapomeňte na registraci.

V rámci logistiky nás navštíví Jan Karásek (od 11:30 hodin v Unispace) ze společnosti Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.

Tento den uzavře naše studentka a šestá nejlepší finalistka soutěže Masterchef Česko 2023, Lucia, která se podělí o své podnikatelské zkušenosti a poznatky ze soutěže.

Středa 10. dubna 2024 – Den osobního rozvoje

Středeční program nastartuje MSIC: Moravskoslezské inovační centrum s workshopy v českém i anglickém jazyce zaměřenými na životopisy (od 9:00 A422).

4poradci (od 9:00 v Unispace) vás provedou workshopem, na kterém se dozvíte vše potřebné pro úspěšný start vašeho podnikání.

Petr Ludwig, autor bestselleru „Konec prokrastinace“, vás zasvětí do tajů efektivity a produktivity v osobním i profesním životě. Přednáška s ním začne v 11 hodin.

Od 13:00 hodin se můžete těšit na přednášku Michaely Gongolové. Bez mámy, z.s. působí v Tanzanii a její fungování je založené na spolupráci s místními iniciativami. Znalost lokálních potřeb, problému a vůle s nimi něco dělat je důležité kritérium projektů pomoci. Aby spolupráce byla dlouhodobá, musí být založená na důvěře.  Proč některé aktivity nelze pojmout jako projekty a v jiných je nutné se držet všech zásad? Jak se buduje důvěra s Tanzanci a jak s dárci v Česku?

Čtvrtek 11. dubna 2024 – Den se středními školami

Speciálně pro středoškolské studenty jsme připravili dopolední program plný interaktivních workshopů a přednášek. Naši ambasadoři budou ve foyer k dispozici pro veškeré dotazy týkající se studijních programů a studiu na naší OPFce.

Vstup je zdarma.

Pro více informací o přednáškách, workshopech a doprovodných aktivitách najdete na Facebookové události nebo nás kontaktujte mailem na adresu kravcikova@opf.slu.cz.