Změny v podmínkách pro stravování

• Přečková Lenka
  • 16.12.2018
S platností od 1. ledna 2019 dochází ke změnám v podmínkách stravování na naší fakultě.

Na základě požadavku poskytovatele stravování Ing. Barbary Filipek (Restaurace Na Fryštátské) upravuje Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné s platností od 1. ledna 2019 podmínky pro stravování v průběhu akademického roku takto:

• v průběhu výuky bude otevřena menza i bufet na Univerzitním náměstí dle stávající provozní doby,
  • ve zkouškovém období bude pro studenty i zaměstnance (v období prázdnin) zajištěn odběr stravy v restauraci Fryštátská chalupa a rovněž v bufetu na Univerzitním náměstí s běžnou nabídkou sortimentu včetně svačinových polévek.

V restauraci Fryštátská chalupa bude umístěno PC s instalovaným programem ISKAM, kde bude možné platit stejnou dotovanou stravu. Studenti mohou hradit kartou, zaměstnanci stravenkou. Pro tento případ je nutné se prokázat ještě před objednávkou jídla zaměstnaneckým průkazem.

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality