Přijď na Erasmus Days!

  • Lenka Přečková
  • 08.10.2022
Ve dnech 13. a 14. října se OPF již tradičně zapojí do celosvětových oslav programu Erasmus+.

Přemýšlíš o výjezdu do zahraničí, ale v cestě ti stále stojí nějaké ALE? Tak to jsou tu Erasmus Days právě pro tebe! Zapoj se s námi na OPF do celosvětových oslav programu Erasmus+: dozvíš se nejčerstvější novinky o programu, získáš cenné informace od studentů, kteří se nebáli vyjet, oprášíš anglinu se zahraničními studenty a společně pomůžeme dobré věci.

Ve čtvrtek 13. října se v místnosti A309 uskuteční od 9:00 workshop k výjezdům do zahraničí. Fakultní koordinátorka programu Erasmus+ ti poskytne veškeré informace co se zahraničních studijních pobytů a praktických stáží týče. Mezi hosty nebudou chybět absolventi programu Erasmus+ ani zahraniční studenti. Na fakultě přivítáme také Petra Kantora z neziskové organizace Petrklíč, který nám představí možnosti krátkodobých mezinárodních výměn v rámci programu Erasmus+ a Evropského sboru solidarity. Těšit se můžeš i na malé občerstvení ;)

V pátek 14. října jsou všichni zájemci zváni na celodenní výlet do Janíkova sedla v okolí Kopřivnice. Cílem výletu bude pomoc s naskladněním dřeva na zimu v místní hájence, která se nachází v chráněné přírodní oblasti NATURA 2000. Pojeďte s námi a poznejte naše zahraniční studenty!

Registrace na výlet do 12. října ZDE.
Podrobnosti o akci obdrží registrovaní zájemci emailem.
A abychom nezapomněli... Cestou na čtvrteční a páteční přednášku to vezmi přes foyer v přízemí a ERASMUS info stánek
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhej obrátit na Oddělení zahraničních styků - místnosti A302, A330 nebo VA111.

Mezinárodní mobilita a evropské občanství - to jsou ústřední témata i letošních oslav programu Erasmus+. V roce 2021 se v rámci Erasmus Days uskutečnilo více než 5600 akcí v 67 zemích. Bude letošní ročník ještě úspěšnější? Díky tvé účasti určitě ano! Více informací o Erasmus Days se dozvíš na erasmusdays.eu.