Konkurz na zahraniční pobyty

• Lenka Přečková
  • 19.09.2018

Oddělení zahraničních styků vypisuje konkurz na obsazení zahraničních stipendijních pobytů v LS akademickém roce 2018/2019.

Zahraniční pobyty

PODMÍNKY

Zahraničních stipendijních pobytů se mohou zúčastnit studenti všech studijních programů a forem studia zapsáni na SU OPF, kteří mají v čase výjezdu uzavřený alespoň 1. ročník bakalářského studia a úspěšně absolvují výběrové řízení.

Přihláška k zahraničnímu stipendijnímu pobytu musí obsahovat:

1) Úvodní strana přihlášky na zahraniční stipendijní pobyt 2018/2019 (www.opf.slu.cz/ozs)

2) Strukturovaný životopis v cizím jazyce

3) Motivační dopis v cizím jazyce (1 normostrana):

• Studijní pobyt – zdůvodnění výběru destinace a studijního záměru (vybrané předměty) na zvolené VŠ
  • Praktický pobyt - zdůvodnění výběru destinace a pracovní pozice

4) Přehled o vykonaných zkouškách (IS/STAG)

Přihlášky ve 3 vyhotoveních je možné podávat do 2. 10. 2018

(OZS - místnost A302, nebo box OZS na podatelně SU OPF)

Výběrové řízení:

• bude probíhat formou pohovoru v místnosti A309 dne: 4. 10. 2018
  • kandidáti na zahraniční pobyt se dostaví osobně dle času uvedeného v harmonogramu, který jim bude zaslán na školní e-mail