• 09.10.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Aktuální informace k provozu Matematického ústavu

Výuka probíhá on-line.
Knihovna MÚ bude otevřena po předchozí e-mailové domluvě (Vera.Matouskova@math.slu.cz).
Na Referát pro studijní záležitosti MÚ se můžete dostavit pouze po předchozí e-mailové domluvě. Studenti mohou také své dotazy zasílat elektronicky na adresu Jana.Sindlerova@math.slu.cz nebo na studium@math.slu.cz. Žádosti ve věci studia je možné zasílat přes IS SU nebo poštou.
Laboratoře výpočetní techniky jsou otevřeny po předchozí e-mailové domluvě: Roman.Petrla@math.slu.cz.
Sekretariát MÚ bude otevřen po předchozí domluvě (Jirina.Bohmova@math.slu.cz).
  • 06.10.2020

MS Teams - návody k používání

Jednou z aplikací, kterou je možné využívat při online výuce je aplikace pro týmovou spolupráci MS Teams.
  • 05.10.2020

Imatrikulace studentů (zrušeno)

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci se imatrikulace studentů 1. ročníku bakalářského studia plánována na 12.10.2020 neuskuteční.

• 03.10.2020

Mimořádné opatření

Mimořádným opatřením Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě je omezen provoz vysokých škol s účinností od 5. do 18. října 2020 spočívající v zákazu osobní přítomnosti studentů na výuce.

Zákaz osobní přítomnosti studentů se nevztahuje na:

• individuální návštěvy knihoven a studoven;
  • individuální konzultace;
  • zkoušení za přítomnosti nejvýše 10 osob;
  • laboratorní, exporimentální nebo uměleckou práci za přítomnosti nejvýše 15 osob;
  • klinickou a praktickou výuku a praxi.

Vyučujcící jednotlivých předmětů prostřednictvím IS SU informují studenty o formě a způsobu výuky (návod na zaslání hromadného emailu).

• 03.08.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Termíny kontroly studia a zápisu do nadcházejícího ak. roku

Rozhodnutí ředitele č. 3/2020 – Kontrola studia za akademický rok 2019/2020, zápis předmětů do zimního semestru akademického roku 2020/2021 a zápis do akademického roku 2020/2021 pro studenty bakalářských a magisterských studijních programů Matematika
  • 03.07.2020
  • Staženo dne 09.08.2020

Uzavření referátu pro studijní záležitosti MÚ v letních měsících

Od 7.7.2020 do 9.8.2020 bude Referát pro studijní záležitosti MÚ uzavřen. Studenti mohou své dotazy zasílat elektronicky na adresu jana.sindlerova@math.slu.cz nebo na studium@math.slu.cz. Žádosti ve věci studia můžete zasílat přes IS SU nebo poštou.

• Roman Petrla
  • 27.04.2020
  • Staženo dne 07.05.2020

Aktuální otevírací hodiny Knihovny MÚ a Laboratoří výpočetní techniky

Aktuální otevírací doba Knihovny a Laboratoří výpočetní techniky MÚ.
  • 14.04.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Cena ředitele za pedagogickou činnost

Návrhy na ocenění ředitele za pedagogickou činnost je možné podávat od 1. 4. do 30. 9.
  • 30.03.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Vyjádření ředitele k organizaci letního semestru

• Roman Petrla
  • 26.03.2020
  • Staženo dne 29.04.2020

Uzavření referátu pro studijní záležitosti MÚ i knihovny MÚ

Vzhledem k trvání nepříznivé epidemiologické situace budou Referát pro studijní záležitosti MÚ a Knihovna MÚ uzavřeny až do skončení platnosti Mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví. Na uvedená pracoviště se můžete i nadále obracet elektronickou formou.