• Roman Petrla
  • 09.10.2020

Protiepidemická opatření na Matematickém ústavu v Opavě

Rozhodnutí ředitele č. 5/2020 – Protiepidemická opatření na Matematickém ústavu v Opavě
  • Roman Petrla
  • 09.10.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Aktuální informace k provozu Matematického ústavu v době od 12. do 26. 10.

Výuka probíhá on-line.
Knihovna MÚ bude otevřena po předchozí e-mailové domluvě (Vera.Matouskova@math.slu.cz).
Na Referát pro studijní záležitosti MÚ se můžete dostavit pouze po předchozí e-mailové domluvě. Studenti mohou také své dotazy zasílat elektronicky na adresu Jana.Sindlerova@math.slu.cz nebo na studium@math.slu.cz. Žádosti ve věci studia je možné zasílat přes IS SU nebo poštou.
Laboratoře výpočetní techniky jsou otevřeny po předchozí e-mailové domluvě: Roman.Petrla@math.slu.cz.
Sekretariát MÚ bude otevřen po předchozí domluvě (Jirina.Bohmova@math.slu.cz).
  • 06.10.2020

MS Teams - návody k používání

Jednou z aplikací, kterou je možné využívat při online výuce je aplikace pro týmovou spolupráci MS Teams.
  • 05.10.2020

Imatrikulace studentů (zrušeno)

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci se imatrikulace studentů 1. ročníku bakalářského studia plánována na 12.10.2020 neuskuteční.

• 03.10.2020

Mimořádné opatření

Mimořádným opatřením Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě je omezen provoz vysokých škol s účinností od 5. do 18. října 2020 spočívající v zákazu osobní přítomnosti studentů na výuce.

Zákaz osobní přítomnosti studentů se nevztahuje na:

• individuální návštěvy knihoven a studoven;
  • individuální konzultace;
  • zkoušení za přítomnosti nejvýše 10 osob;
  • laboratorní, exporimentální nebo uměleckou práci za přítomnosti nejvýše 15 osob;
  • klinickou a praktickou výuku a praxi.

Vyučujcící jednotlivých předmětů prostřednictvím IS SU informují studenty o formě a způsobu výuky (návod na zaslání hromadného emailu).

• 22.09.2020

Semináře

Programy jednotlivých seminářů
  • 01.09.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Výběrové řízení na obsazení prac. místa ředitele Matematického ústavu v Opavě

Rektor Slezské univerzity v Opavě vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ředitel Matematického ústavu v Opavě.
  • 03.08.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Termíny kontroly studia a zápisu do nadcházejícího ak. roku

Rozhodnutí ředitele č. 3/2020 – Kontrola studia za akademický rok 2019/2020, zápis předmětů do zimního semestru akademického roku 2020/2021 a zápis do akademického roku 2020/2021 pro studenty bakalářských a magisterských studijních programů Matematika
  • 03.07.2020
  • Staženo dne 09.08.2020

Uzavření referátu pro studijní záležitosti MÚ v letních měsících

Od 7.7.2020 do 9.8.2020 bude Referát pro studijní záležitosti MÚ uzavřen. Studenti mohou své dotazy zasílat elektronicky na adresu jana.sindlerova@math.slu.cz nebo na studium@math.slu.cz. Žádosti ve věci studia můžete zasílat přes IS SU nebo poštou.

• 01.07.2020
  • Staženo dne 03.09.2020

Otevírací doba budovy Na Rybníčku 1 v letních měsících

Otevírací doba budovy Na Rybníčku 1 v letních měsících.