• 30.03.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Pokyny pro odevzdávání kvalifikačních prací (bakalářské, diplomové, disertační)

• 30.03.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Vyjádření ředitele k organizaci letního semestru

• 26.03.2020

Uzavření referátu pro studijní záležitosti MÚ i knihovny MÚ

Vzhledem k trvání nepříznivé epidemiologické situace budou Referát pro studijní záležitosti MÚ a Knihovna MÚ uzavřeny až do skončení platnosti Mimořádného opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví. Na uvedená pracoviště se můžete i nadále obracet elektronickou formou.
  • Daniel Martínek
  • 26.03.2020

Vše na jednom místě. Spustili jsme novou stránku ke koronaviru

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti, zažíváme společně dobu, která tady ještě nebyla a s jakou nemají zkušenosti ani naši rodiče. Slezská univerzita se společně s celou republikou a světem ocitla v situaci, jakou nikdo nepamatuje. Situací, která je mimořádně stresující pro všechny, kdo s novým virem bojují v první linií, a také náročná pro nás všechny: studenty, vyučující, zaměstnance i naše rodiny a blízké. Společná hrozba v nás všech odhaluje ochotu pomáhat druhým a naše myšlenky především upínají k těm, kteří jsou samotnou nemocí ohrožení nejvíce.
  • Daniel Martínek
  • 24.03.2020

Vyjádření rektora Slezské univerzity k organizaci letního semestru

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky a studenti, ze včerejšího vyjádření ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy vyplynulo, že v letním semestru tohoto akademického roku, již nebudeme schopni realizovat kontaktní formu výuky a semestr budeme muset dokončit čistě distanční formou.
  • 24.03.2020
  • Matematický ústav v Opavě

Udělení akreditace habilitičnímu řízení v oboru Matematika - Geometrie a globální analýza

Rozhodnutím NAÚ (č. j. NAU-512/2019-9) dochází k udělení akreditace habilitičnímu řízení v oboru Matematika - Geometrie a globální analýza s platností do 9. dubna 2030.
  • David Slosarczyk
  • 16.03.2020
  • Staženo dne 31.03.2020

Matematická Pohotovost je online!!!

Matematická Pohotovost bude přístupná videokonzultacím.
  • 12.03.2020
  • Staženo dne 26.03.2020

Od 12. do 29. 3. 2020 bude uzavřen referát pro studijní záležitostil MÚ i knihovna MÚ

Ve dnech od 12. do 29. března 2020 bude uzavřen referát pro studijní záležitosti MÚ i Knihovna MÚ. Děkujeme za pochopení.
  • Roman Petrla
  • 10.03.2020
  • Staženo dne 10.03.2020

Rektor vyhlásil pro studenty a akademiky rektorské volno

Na základě aktuálních opatření Vlády České republiky proti šíření koronaviru v ČR se rozhodl rektor Slezské univerzity v Opavě doc. Pavel Tuleja vyhlásit pro Slezskou univerzitu v Opavě rektorské volno.
  • Martin Kůs
  • 10.03.2020

AKTUÁLNĚ! Rektor vyhlásil opatření proti šíření koronaviru

Na základě vývoje epidemiologické situace při šíření koronaviru, rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a opatření přijatých Ministerstvem zdravotnictví ČR rektor Slezské univerzity v Opavě doc. Pavel Tuleja rozhodl, že ve dnech 11. – 29. března 2020 ruší přímou výuku v denní a kombinované formě studia.