Informační systém identifikačních karet

Prodloužení platnosti Vaší IDK

přidáno 11.09.2015

Platnosti IDK studentů a zaměstnanců jsou prodlužovány pomocí re-validačních známek. Známky licencovaných průkazů ISIC, ALIVE, ITIC jsou vydávány od 1. 10. 2015 a můžete si je vyzvednout v kartovém centru v Opavě a Karviné. Známky licencovaných typů průkazů jsou zpoplatněny částkou 150,-, platnost prodlouží do 31. 12. 2016.

Postup získání re-validační známky ISIC, ALIVE, ITIC:

1. student, zaměstnanec uhradí částu 150 Kč na účet SU (pokyny pro platbu naleznete zde)
  2. vyčká 3 pracovní dny, než se platba připíše na účet
  3. vyzvedne si re-validační známku v kartovém centru v Opavě nebo v Karviné

Pro akademický rok 2015/2016 jsme připravili re-validační známky také pro nelicencované průkazy Student. Re-validace jsou vydávány zdarma a prodlužují průkazy do 30. 8. 2016.

Postup získání re-validační známky na nelicencovaný průkaz Student:

1. Re-validační známky jsou vydávány studentům po zápise do studia. Samotný zápis může trvat 5 pracovních dní, než dojde k jeho celkovému zpracování. Po uplynutí této doby, Vám nic nebude bránit si známku bezplatně vyzvednout v kartovém centru v Opavě nebo Karviné.