On-line přednáška na téma Komunikace a její specifika u jedinců s těžkým zrakovým postižením

 • hlavní
 • 12.04.2023
Dne 12. dubna se od 14:00 uskuteční on-line přednáška na téma Komunikace a její specifika u jedinců s těžkým zrakovým postižením.
Přednáška se bude dotýkat verbální a neverbální komunikace osob se zrakovým postižením a jejích specifikům. Následně bude přednášková činnost pojednávat o specificích písemné komunikace jedinců se zrakovým postižením. Studenti získají informace o zásadách a základních pravidlech komunikace s osobou se zrakovým postižením. V další části přednášky budou uvedeny komunikační tipy, pomůcky a asistivní technologie pro efektivní komunikaci s člověkem se zrakovým postižením. V neposlední řadě se přednáška dotkne přístupnosti informací pro jedince se zrakovým postižením a Braillově písmu.

Další události


 • 09.03.

  Studentský ples

  I letos se můžete těšit na ples, pořádaný naší studentskou unií. V prostorách Lidového domu se tentokrát přesuneme do světa legend Hollywoodu.


 • 27.02.

  UKRAJINA - dva roky války

  Únor 2024 připomene bolestivé výročí – uplynou již dva roky od vojenského napadení suverénního státu Ukrajina Ruskem. Tato tragédie dlouhotrvajícího…

Všechny události