Seminář pro studenty s názvem „Seberealizace v nevládním neziskovém sektoru: Jak založit a vést neziskovku“ 2. část

 • hlavní
 • 18.05.2021

Bližší informace

Datum od18.05.2021 09:00
Datum do18.05.2021 12:00
CelodenníNe
Dne 18. května 2021 se v rámci realizace ESF projektu „Rozvoj vzdělávání na Slezské univerzitě v Opavě“ uskuteční pokračování semináře pro studenty s názvem „Seberealizace v nevládním neziskovém sektoru: Jak založit a vést neziskovku“.
Obsahem semináře budou základní informace o právních formách neziskovek, jak je založit a za jakým účelem, základní principy jejich fungování, a také některé rozdíly v řízení podnikatelského subjektu a NNO, kdy je lepší založit neziskovku a kdy raději s.r.o.
 
Přednášející: Bc. Milada Šnajdrová, nezávislý expert na neziskový sektor v ČR
 
Přihlašování do týmu prostřednictvím kódu: vizm1cl


Další události

 • 24.09.

  Noc vědců 2021

  Letošním tématem Noci vědců bude ČAS.

 • 29.06.

  Den prevence proběhne před OC Breda & Weinstein

  Oblíbená akce, kterou tradičně pro širokou veřejnost připravuje Fakulta veřejných politik v Opavě, v letošním roce již nebude chybět. Proběhne v menším formátu 29. června před OC Breda & Weinstein (U Fortny) v čase od 10:00 do 17:00. Hlavním tématem bude opět zdraví, letos s podtitulem „Zdraví, to nejcennější, co máme / Prevence na prvním místě“.

 • 17.06.

  Moderní výzvy lidstva: MUDr. Radkin Honzák - Co vše lze vydržet a jak přežít i dnešek

  Co vše lze vydržet a jak přežít i dnešek Za posledních 30 let zažila naše společnost naprosto nevídaný vzestup. Dnešní generace pětatřicátníků a mladších vyrůstala v podmínkách, které česká společnost předtím nikdy nezažila, navíc krmena bláboly o nekonečné prosperitě. Pandemie koronaviru učinila tomuto snu konec. Jaké jsou naše naděje a šance tohle přežít a dopracovat se k dobré kvalitě života?

Všechny události