Moderní výzvy lidstva: MUDr. Radkin Honzák - Co vše lze vydržet a jak přežít i dnešek

 • hlavní
 • 17.06.2021
Co vše lze vydržet a jak přežít i dnešek Za posledních 30 let zažila naše společnost naprosto nevídaný vzestup. Dnešní generace pětatřicátníků a mladších vyrůstala v podmínkách, které česká společnost předtím nikdy nezažila, navíc krmena bláboly o nekonečné prosperitě. Pandemie koronaviru učinila tomuto snu konec. Jaké jsou naše naděje a šance tohle přežít a dopracovat se k dobré kvalitě života?

Bližší informace

Datum od17.06.2021 12:30
Datum do17.06.2021 14:30
CelodenníNe

Moderní výzvy lidstva připravuje Mendelovo gymnázium a Fakulta veřejných politik a role moderátorů se opět ujmou sami studenti. Živý přenos bude probíhat v on-line formě a sledovat jej můžete na kanálu YouTube Moderních výzev lidstva. Zde najdete také všechny proběhlé přednášky v záznamu: https://www.youtube.com/channel/UCWo4fnj57jSxVuHDZUK6wvA. Pro více informací sledujte web www.modernivyzvy.cz.Další události

 • 24.09.

  Noc vědců 2021

  Letošním tématem Noci vědců bude ČAS.

 • 29.06.

  Den prevence proběhne před OC Breda & Weinstein

  Oblíbená akce, kterou tradičně pro širokou veřejnost připravuje Fakulta veřejných politik v Opavě, v letošním roce již nebude chybět. Proběhne v menším formátu 29. června před OC Breda & Weinstein (U Fortny) v čase od 10:00 do 17:00. Hlavním tématem bude opět zdraví, letos s podtitulem „Zdraví, to nejcennější, co máme / Prevence na prvním místě“.

Všechny události