Fakulta veřejných politik v Opavě

Máte-li jakékoliv připomínky k tomuto webu www.slu.cz, napište nám. Jsou Vám k dispozici kontaktní adresy správců, které jsou rozděleny do dvou skupin, kde jsou předávány ticketovacím systémem odpovědným pracovníkům.

• Připomínky k obsahovému a grafickému řešení adresujte skupině, kde jsou zastoupeni garanti jednotlivých informačních oblastí (sekcí) a redaktor webu:
    web-obsah (at) slu.cz
  • Připomínky technického rázu adresujte skupině, kde jsou zastoupeni webmasteři jednotlivých součástí a autoři realizačního týmu CIT SU:
    web-admin (at) slu.cz

Jsme vděční za Vaši zpětnou vazbu k obsahu a/nebo technickému řešení našeho webu a děkujeme Vám za všechny zaslané připomínky, kterými se podílíte na jeho neustálém rozvoji.

Copyright

Materiály umístěné na těchto webových stránkách mohou být publikovány pouze se souhlasem Slezské univerzity v Opavě.

Přístupnost

Tento portál používá software Open Source Content Management System Plone a byl navržen tak, aby byl plně přístupný a použitelný podle doporučení Web Content Accessibility Guidelines (WCAG v1.0). Pokud zde naleznete cokoli neodpovídajícího zmíněným standardům, napište na adresu web-admin (at) slu.cz.

Velikost textu

• Velikost textu lze libovolně měnit kolečkem myši s přidrženou klávesou CTRL.

Klávesové zkratky

• Klávesové zkratky poskytují možnost navigace (pohybu) po portálu pomocí klávesnice. Tento portál je sestaven tak, aby co nejvíce odpovídal většině mezinárodních doporučeních týkajících se klávesových zkratek. Mezi ně spadají:
            • 1 Titulní stránka
            • 2 Obsah
            • 3 Mapa portálu
            • 4 Vyhledávací políčko
            • 5 Přesnější vyhledávání
            • 6 Navigační strom portálu
            • 9 Kontaktní informace
            • 0 Podrobnosti o klávesové zkratce
  • Klávesové zkratky v různých prohlížečích
      • Internet Explorer 5+ (Windows)
          • Podržte stisknutou klávesu Alt, k tomu stiskněte klávesu s číslem nebo písmenem vybrané klávesové zkratky, klávesy uvolněte a stiskněte klávesuEnter.
      • Firefox, Mozilla a Netscape 7+ (Windows)
          • Podržte stisknutou klávesu Alt a k tomu stiskněte klávesu s číslem nebo písmenem vybrané klávesové zkratky.
      • Firefox, Mozilla a Netscape 7+ (Mac OS X)
          • Podržte stisknutou klávesu Ctrl a k tomu stiskněte klávesu s číslem nebo písmenem vybrané klávesové zkratky.
      • Safari a Omniweb (Mac OS X)
      • Konqueror (Linux)
          • Podržte stisknutou klávesu Ctrl a pak stiskněte klávesu s číslem nebo písmenem vybrané klávesové zkratky.
      • Internet Explorer 4 (Windows)
      • Internet Explorer 5+ (Macintosh)
      • Internet Explorer 4.5 (Macintosh)
          • Klávesové zkratky nejsou podporovány, pro jejich zprovoznění použijte jiný prohlížeč.
      • Netscape 6 a dřívější (všechny platformy)

Prohlášení o přístupnosti

• Využíváme naše znalosti a chápání způsobů práce různých lidí s Internetem k tomu, abychom vyvinuli webový portál, který může každý bez potíží používat.
  • Věříme, že použitelnost a přístupnost musí mít solidní základy, proto byly použity standardy XHTML 1.0 a CSS odpovídající specifikaci podle konzorcia W3C. Pokud naleznete v portálu cokoli neodpovídající zmíněným standardům, napište na adresu web-admin (at) slu.cz.
  • Také jsme se snažili dosáhnout přístupnosti třídy AA ve vztahu k verzi 1.0 doporučení WCAG. Jsme si nicméně vědomi toho, že některé body doporučení WCAG mohou být chápány subjektivně a i když jsme provedli podle našeho názoru přímou implementaci, v některých případech se mohou výklady různit.