• 24.11.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Ústav speciální pedagogiky vás zve na přednášku

• 22.11.2022

WORKSHOP I: Evaluace přípravy a procesu realizace programů primární prevence

• 31.10.2022

Členové Ústavu speciální pedagogiky navštívili Chorvatsko

• 13.10.2022

Workshop - Bubnování jako preventivní aktivita

Ve čtvrtek 13.10. proběhl workshop v rámci projektu EHP - Dialogem ke vzájemnému porozumění s názvem „Bubnování jako preventivní aktivita a jeden z prostředků zlepšování komunikace mezi členy komunity."
  • 15.09.2022

5. Platforma setkání k projektu Dialogem k vzájemnému porozumění

V polovině září 15. 9. 2022 se uskutečnilo na Fakultě veřejných politik v Opavě páté setkání účastníků projektu Dialogem ke vzájemnému porozumění.
  • 02.09.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Proběhl workshop ,,Role terénního sociálního pracovníka při vzdělávání dětí romské komunity“

Workshop s názvem ,,Role terénního sociálního pracovníka při vzdělávání dětí romské komunity“ se uskutečnil dne 7.7.2022 na Fakultě veřejných politik v Opavě pod vedením lektorky Mgr. et Mgr. Andrey Silberové. Workshop byl určen zejména pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.
  • 02.09.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Vyšla nová publikace zaměřená na problematiku auditivní percepce

Publikace autorek PeadDr. Yvety Odstrčilíkové, Ph.D., Mgr. Kristíny Papajové a Mgr. Petry Volné je zaměřena na problematiku auditivní percepce a klade si za cíl upozornit na teoretické a současně praktické poznatky získané ve školské pedagogické praxi.
  • 24.06.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Ústav speciální pedagogiky rozvíjí spolupráci s Czestochowou

I přestože se blíží konec akademického roku, Ústav speciální pedagogiky Fakulty veřejných politik v Opavě nezahálí a navazuje novou spolupráci s Ústavem speciální pedagogiky v Czestochowe, kde mohou nově studenti i akademici rozvíjet své akademické i vědecko-výzkumné ambice.
  • 16.06.2022

Den prevence v OC Breda & Weinstein