• 06.01.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

V opavském Seniorcentru proběhly již dvě přednášky

V Seniorcentru proběhly již dvě přednášky, které vedli doc. PhDr. Eva Urbanovská, Ph.D. a doc. PhDr. PaedDr. Kamil Janiš, CSc. z Ústavu pedagogických a psychologických věd Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě.
  • 06.12.2019

Zpráva Dny restorativní justice 2019

„Práce s odsouzeným před a po podmíněném propuštění“
  • 26.11.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl k problematice forem a metod, kterými se chtějí učit senioři

Dne 14. listopadu 2019 proběhl na Fakultě veřejných politik Slezské univerzity v Opavě kulatý stůl – jako netradiční forma efektivní komunikace univerzitních odborníků s odborníky z praxe.
  • 21.11.2019

Studentky ÚPPV posílají pozdrav z Lotyšska

Jsme studentky 2. ročníku Sociální patologie a prevence a naskytla se nám možnost vyjet, namísto zimního semestru, na zahraniční studijní pobyt v rámci programu Erasmus+ do hlavního města Lotyšska, Rigy. Studujeme na University of Latvia s pedagogickým zaměřením.
  • 21.11.2019

Zástupci ÚPPV na odborném setkání v Budapešti

• 13.11.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Zástupci fakulty přednášejí na středních školách

• 08.10.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Konference Proměny rodiny IX.

Srdečně Vás zveme na konferenci, která se uskuteční pod názvem Proměny rodiny IX. „Smrt – součást života“, a to 22. října 2019.
  • Kateřina Byrtusová
  • 23.09.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Proběhl druhý z workshopů projektu "Podpora mediální gramotnosti dětí předškolního věku"

V rámci aktuálně realizovaného projektu "Podpora mediální gramotnosti dětí předškolního věku" (hlavní řešitel: PhDr. Vladimíra Kocourková, Ph.D.) proběhl ve čtvrtek 19. září 2019 od 9 - 14.00 druhý z plánovaných dvou workshopů pro zapojené mateřské školy Moravskoslezského kraje.
  • 10.09.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Proběhl první z workshopů na téma "Podpora mediální gramotnosti dětí předškolního věku"

• 03.05.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl na téma Prevence rizikového chování na základní škole

Ústav pedagogických a psychologických věd Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě ve spolupráci s P-centrem, spolkem v Olomouci, zorganizoval již čtvrtý kulatý stůl na téma Prevence rizikového chování na základní škole.