• Adéla Pluhaříková
  • 21.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl na téma Kam kráčíš dentální hygieno?

Na půdě naší fakulty proběhlo ve čtvrtek 21. března setkání u kulatého stolu s názvem Kam kráčíš dentální hygieno?, které společně zorganizovali Ústav nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik (ÚNZS FVP) a Oblastní Stomatologická komora (OSK) Opava.
  • 19.03.2024

Navštivte Den zdraví a prevence v UniPointu

Slezská nemocnice v Opavě pořádá každoročně ve spolupráci s Ústavem nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik Slezské univerzity a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou Den zdraví a prevence. Ten letošní proběhne v univerzitním centru UniPoint v 1. patře OC Breda 11. dubna od 9 do 16 hodin.
  • Lucie Nožková
  • 19.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Pozvánka na stomatologický seminář s názvem Nedělejte chyby druhých

Fakulta veřejných politik bude 11. dubna hostit stomatologický seminář Oblastní stomatologické komory. Přihlášku je nutné odeslat do 24. března.
  • 01.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Slezská nemocnice v Opavě příjme nelékařské zdravotnické pracovníky

Opavská nemocnice hledá nové posily za následujících podmínek:
  • 11.01.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Studentům se představili potenciální budoucí zaměstnavatelé

Studenti, kteří na naší fakultě studují některý z programů Ústavu nelékařských zdravotnických studií (ÚNZS), tj. posluchači Všeobecného či Pediatrického ošetřovatelství, Dentální hygieny a Porodní asistence měli dnes jedinečnou možnost seznámit se s několika zdravotnickými pracovišti, kde by mohli být v budoucnu zaměstnáni.
  • 01.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Konference Střípky z pediatricko-porodnického ošetřovatelství III.

Organizační výbor složený z akademiků a pracovníků Ústavu nelékařských zdravotnických studií naší fakulty připravil na pondělí 27. listopadu konferenci Střípky z pediatricko – porodnického ošetřovatelství.
  • 20.10.2023
  • Staženo dne 01.11.2023

Přednášky přiblíží, jak správně pečovat o zuby a dásně

Víte, jak správně pečovat o své zuby a dásně? Chcete nahlédnout do odborné učebny, kde se vzdělávají studenti programu Dentální hygiena na naší fakultě? Pak si v úterý 31.10. nenechte ujít program připravený pedagogy a studenty Ústavu nelékařských zdravotnických studií.
  • 17.08.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Letní škola přivítá posluchače zdravotnických studijních programů

V srpnu proběhne na Fakultě veřejných politik již třetí ročník Letní školy. Ve dnech 21. až 23. srpna se učebny a auly zaplní posluchači prvního a druhého ročníku studijních programů Dentální hygiena, Všeobecné ošetřovatelství, Pediatrické ošetřovatelství a Porodní asistence, kterých se tu sejde bezmála stovka.
  • Viktorie Kovářová
  • 12.05.2023

Fakulta hostila Slezský den sester

Fakulta dnes hostila již pětadvacátý ročník konference s názvem Slezský den sester. Na odborný kongres konaný pod záštitou Slezské nemocnice v Opavě, Moravskoslezského kraje a Ústavu nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik (FVP) se sjely více než dvě stovky zástupců zdravotnických profesí z celé České republiky i Slovenska, a to nejen z nemocnic, klinik a léčeben, ale třeba i rehabilitačních zařízení či institucí poskytujících sociální služby. Určen byl samozřejmě i pro studenty Slezské univerzity.
  • Viktorie Kovářová
  • 10.05.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Přijímací řízení pro studijní program Dentální hygiena

Akademický senát schválil vyhlášení přijímacího řízení pro studijní program Dentální hygiena. Termín pro podání přihlášek je do 12. 8. 2023.