• 05.10.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nabídka stipendia na roční pobyt v Bavorsku

Výzva k podávání žádostí o stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku.
  • 03.10.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Za pracovní zkušeností do zahraničí s Erasmus+

Období letních prázdnin se rozhodly aktivně ke zvýšení svých profesních dovedností využít Pavlína Ella Ondrová a Aneta Zubaľová, studentky navazujícího magisterského studijního programu Veřejná správa a sociální politika, a absolvovaly dvouměsíční pracovní pobyt v zahraničí.
  • 02.10.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Rozšíření spolupráce s univerzitou v Římě

Rozšíření spolupráce v rámci Erasmus+ s University of Roma Tre, Department of Education Science pro obor sociální práce.
  • 21.09.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Zástupci vedení fakulty navštívili partnerskou univerzitu v Itálii

Ve dnech 18.-22. 9. proběhla reprezentativní návštěva děkana FVP, prof. PhDr. Rudolfa Žáčka, Dr., a tajemníka fakulty, Ing. Josefa Víchy na Università degli Studi di Roma Tre, se kterou naše fakulta dlouhodobě spolupracuje v rámci programu Erasmus+.
  • Petr Korviny
  • 13.08.2023
  • Staženo dne 13.09.2023

Referát pro zahraniční vztahy vyhlašuje soutěž

Referát pro zahraniční vztahy vyhlašuje soutěž o zpracování nejlepší prezentace o Fakultě veřejných politik v anglickém jazyce.
  • 01.08.2023

Akademický rok 2022/2023 z pohledu Referátu zahraničních vztahů

S koncem akademického roku přichází opět čas bilancovat a zhodnotit rozvoj zahraniční spolupráce a mezinárodních vztahů fakulty i příležitost vyzdvihnout úspěchy a výsledky, kterých se nám podařilo dosáhnout. Máme upřímnou radost, že po náročném období 2020-2022 se situace nejen plně stabilizovala, ale naopak se nám otevřely nové možnosti rozvoje a další směry spolupráce.
  • 31.07.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nová inter-institucionální smlouva s univerzitou v Polsku

Akademia Zamojska, Institute of Humanities and Medicine se stala novým partnerem FVP v rámci programu Erasmus+.
  • 28.07.2023
  • Staženo dne 30.12.2023

INPRO Seminar and field visit

Pozvánka na INPRO akci pořádanou Hanze University UAS, naším partnerem v rámci STAS EU.
  • 26.06.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nová inter-institucionální smlouva s univerzitou v Chorvatsku

Sveuciliste Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Faculty of Tourism and Rural Development in Požega se stala novým partnerem FVP v rámci programu Erasmus+.
  • 22.06.2023

Pracovníci FVP se zúčastnili letní školy na Rome Center of CUA

Ve dnech 10. 6. – 15. 6. 2023 proběhla v Římě letní škola Rome Summer Institute, jejímž organizátorem byla římská pobočka The Catholic University of America (CUA), která je od roku 2021 naší partnerskou institucí.