• Yvona Mladá
  • 20.02.2024

Workshop pro studenty

Workshop zaměřený na měnící se společnost lidí a práci bez předsudků.
  • 13.12.2023

INNLocal - Kick-off meeting

V portugalské Mirandele probíhá ve dnech 12. a 13. prosince zahajovací meeting mezinárodního projektu INNLocal.
  • Lada Dobrovolná
  • 11.12.2023

Pracovníci z chorvatského sdružení "Djeca prva" se školí na FVP

Fakulta veřejných politik hostí od 11. do 15. prosince projektové kolegy z chorvatského Záhřebu. Ti se přijeli vzdělávat v oblasti poskytování odborné podpory lidem se zkušeností truchlení.
  • 01.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kick-off meeting v rámci projektu Erasmus+

Od 7. do 9. listopadu hostila naše fakulta iniciační setkání řešitelů projektu Erasmus+ KA2 „Breaking Fences"
  • 09.10.2023

Tři nové mezinárodní projekty na FVP v rámci programu Erasmus+ KA2

Fakulta veřejných politik v Opavě (FVP) se nově podílí na realizaci 3 mezinárodních projektů podpořených Evropskou unií v rámci programu Erasmus+. Ve všech třech případech je SU v roli partnera. V prvních dvou níže uvedených projektech se jedná o kooperativní partnerství ve vysokoškolském vzdělávání a ve třetím projektu o partnerství malého rozsahu v oblasti mládeže.
  • Eva Prokšová
  • 16.08.2023

Výstava představí multismyslové prostředí Snoezelen

Slavnostní vernisáží bude v pátek 25. srpna v 15 hodin v univerzitním centru UniPoint zahájena výstava, která představí multifunkční metodu sloužící ke stimulaci smyslů s názvem Snoezelen.
  • Lada Dobrovolná
  • 13.07.2023
  • Staženo dne 13.08.2023

Vernisáž výstavy Multismyslové prostředí Snoezelen

V pátek 25. srpna si nenechte ujít vernisáž výstavy s názvem Multismyslové prostředí Snoezelen. Zahájena bude v 15 hodin v univerzitním centru UniPoint v OC Breda. Výstava tady bude k vidění až do konce září.
  • 05.05.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

FVP bude realizovat projekt podpořený z Visegradského grantu

Pracovníci Fakulty veřejných politik z Ústavu veřejné správy a sociální politiky se budou podílet na realizaci projektu „Ukrainian refugees in Central Europe and the Balkans - lessons learned and policy recommendations“, který byl podpořen z Mezinárodního visegrádského fondu v rámci programu Visegrad+ Grants. Nositelem projektu je Opolská univerzita a FVP je jedním z 9 partnerů.
  • 25.04.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Akademici i studenti se školili v rámci projektu zaměřeného na Snoezelen

• 15.02.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Workshop k tématu Snoezelen II.

V sobotu 18. 3. 2023 se na Fakultě veřejných politik v Opavě uskuteční již 2. workshop na téma Snoezelen, který je pořádán v rámci mezinárodního projektu "Support of the Snoezelen concept and its integration into university education", č. 2020-1-CZ01-KA203-078267, spolufinancovaného z programu Erasmus+. Cílem workshopu je podpořit odborné a profesionální využívání multismyslových místností v Moravskoslezském kraji.