• 07.04.2022

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení pro Edukační péči o seniory

První kolo přijímacího řízení na Fakultě veřejných politik bylo uzavřeno na konci března. Nyní je vyhlášeno 2. kolo pro bakalářský studijní program Edukační péče o seniory (prezenční i kombinovaná forma studia) pro akademický rok 2022/2023.
  • 05.04.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Důležitá úprava harmonogramu AR 21/22 pro absolventské ročníky!

V návaznosti na aktuální vývoj epidemiologické situace, která komplikuje plnění studijních povinností absolventských ročníků, vydal děkan fakulty I. Změny a doplnění Rozhodnutí děkana č. 5/2021, které rozšiřují možnost absolvovat státní závěrečnou zkoušku v letním semestru ve dvou řádných termínech.
  • 16.03.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Zapoj se do pomoci ukrajinským uprchlíkům

S ohledem na aktuální potřeby v regionu je nově zaveden povinně volitelný předmět Dobrovolnická činnost I ještě do letního semestru 2021/2022.
  • 24.01.2022

Zápis předmětů do LS AR 21/22

Byly vydány informace týkající se zápisu předmětů do LS AR 2021/2022.
  • 19.01.2022

Den otevřených dveří proběhl 2. února prezenčně i online

Oblíbený Den otevřených dveří na Fakultě veřejných politik letos opět nabídl možnost prohlídky budovy, specializovaných učeben, bližší informace pro zájemce o studium včetně možnosti konzultací přímo v budově fakulty na Bezručově náměstí 14. Nechyběla ani online verze, při které jsme nabídli ochutnávku studijních programů a nahlédli i do specializovaných učeben, poradili jsme, jak na podání e-přihlášky a mnoho dalšího.
  • 14.12.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Uzavření studijního oddělení v období svátků

Dovolujeme si informovat, že studijní oddělení FVP SU bude v termínu 23. 12. - 31. 12. 2021 uzavřeno. Přejeme všem hezké prožití vánočních svátků.
  • 26.11.2021

Na středu 1. prosince bylo vyhlášeno děkanské volno

Děkan Fakulty veřejných politik v Opavě vyhlásil na 1. 12. 2021 v souvislosti s konáním shromáždění Akademické obce Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě.
  • 22.10.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Prosíme všechny o dodržování aktuálních opatření k zamezení šíření koronaviru

Bylo vydáno nové rozhodnutí děkana, které stanovuje podmínky pro pohyb v prostorách fakulty v souladu s platnými mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR a dalších příslušných orgánů v souvislosti s epidemií koronaviru.
  • 28.09.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Na středu 20. října bylo vyhlášeno děkanské volno pro studenty 1. ročníků!

Děkan Fakulty veřejných politik v Opavě vyhlásil na 20. října 2021 v souvislosti s konáním slavnostní imatrikulace studentů I. ročníků bakalářských studijních programů děkanské volno.
  • 27.09.2021

Promoce FVP 2021

Srdečně vás zveme na promoce absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia, které se budou konat v aule Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě, ve Společenském domě Střelnice v Táboře a ve Společenském centru Trutnovska pro kulturu a volný čas UFFO v Trutnově.