• 25.10.2022

Uzavření studijního oddělení

Dovolujeme si informovat, že studijní oddělení FVP SU bude ve středu 9. 11. 2022 z důvodu školení uzavřeno.
  • 12.10.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

VÝZVA PRO STUDENTY S NÁPADY, ZRUČNOSTÍ A POMÁHAJÍCÍM SRDCEM!

Obrátili se na nás zástupci fakultní organizace Zámek Dolní Životice, pracoviště Dětské centrum Čtyřlístek, že by uvítali výrobky, které pomohou při práci s malými nevidomými dětmi. Mají konkrétní náměty a požadavky na to, co potřebují nebo nasměrují v tom, jak by měla pomůcka vypadat nebo fungovat.
  • 07.10.2022

Rektorské volno

Na úterý 18. října bylo vyhlášeno REKTORSKÉ VOLNO v souvislosti s představením jediného kandidáta na pozici budoucího rektora Slezské univerzity.
  • 06.10.2022

Uzavření studijního oddělení

Dovolujeme si informovat, že studijní oddělení FVP SU bude ve středu 2. 11. 2022 uzavřeno.
  • Kateřina Byrtusová
  • 30.09.2022

V říjnu proběhne imatrikulace studentů 1. ročníků

Ve středu 12. října 2022 v 9.00 hodin se v aule naší fakulty uskuteční imatrikulace pro studenty 1. ročníků prezenční formy studia studijních programů Dentální hygiena, Edukační péče o seniory, Pediatrické ošetřovatelství, Porodní asistence, Sociální patologie a prevence, Sociální práce ve veřejné správě, Speciální pedagogika, Všeobercné ošetřovatelství.
  • Kateřina Byrtusová
  • 30.09.2022

Informace k podzimním promocím 2022

Srdečně vás zveme na promoce absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia, které se budou konat v aule Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě.
  • 25.09.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Na středu 12. října bylo vyhlášeno děkanské volno pro studenty 1. ročníků!

Děkan Fakulty veřejných politik v Opavě vyhlásil na 12. října 2022 v souvislosti s konáním slavnostní imatrikulace studentů I. ročníků bakalářských studijních programů děkanské volno.
  • 01.08.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

I. Změna Směrnice děkana č. 1/2020 k uznávání studijních povinností absolvovaných na vyšší odborné škole

Byla vydána I. Změna Směrnice děkana č. 1/2020 k uznáváníé studijních povinností absolvovaných na vyšší odborné škole.
  • 01.08.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kontrola studia a zápis předmětů

Začíná druhá polovina léta a my bychom vám rádi připomněli, že se blíží termín pro splnění studijních povinností za akademický rok 2021/2022 a zápis předmětů do akademického roku 2022/2023.
  • 30.05.2022

Promoce FVP 2022