• 23.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Přehled aktuálních opatření k zamezení šíření koronaviru na FVP

Vzhledem k proměnlivé situaci v souvislosti s novými vládními nařízeními vám přinášíme přehled aktuálně platných opatření a pravidel pro výuku a pohyb v budově Fakulty veřejných politik.
  • 22.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Aktuální doplnění rozhodnutí děkana o zamezení šíření koronaviru

S ohledem na aktuální vývoj situace bylo rozhodnuto o zákazu osobní přítomnosti studentů rovněž na klinické a praktické výuce zdravotnických studijních programů s platností od 22. 10. 2020.
  • 21.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Druhý díl rubriky o dění na opavských fakultách právě vyšel

Po zářijovém prvním vydání pokračuje v Regionu Opavsko s datem 20. října pravidelný cyklus s názvem Alma mater, který informuje o dění na Fakultě veřejných politik a Filozoficko-přírodovědecké fakultě.
  • Jiří Zemánek
  • 20.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Slavnostní promoce pro absolventy Fakulty veřejných politik v Opavě se neuskuteční

• 20.10.2020

Hostem dalšího on-line dílu Moderních výzev lidstva bude Petr Pavel

Po velkém úspěchu první přednášky, která proběhla historicky jako první on-line stream Moderních výzev lidstva a jejímž hostem byl Bohumil Kartous, následuje další virtuální setkání s velmi zajímavou osobností s názvem Bezpečnostní výzvy ČR.
  • 19.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Psychiatrická nemocnice v Opavě prosí o pomoc nejen studenty

Nemocnice se vzhledem k aktuální situaci potýká s velkými personálními problémy v otázce zdravotnických pracovníků, ale rovněž v činnostech zajišťujících chod nemocnice.
  • 15.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Rozhovor o seniorech s doc. Ing. Ladislavem Průšou, CSc.

V úterý 13. října vyšel v Regionu Opavsko zajímavý rozhovor zabývající se aktuální problematikou seniorů nejen v časech koronavirové krize, který poskytl expert na sociální politiku doc. Ing. Ladislav Průša, CSc. z Ústavu veřejné správy a regionální politiky naší fakulty.
  • 13.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Studenti naší fakulty pomáhají při koronavirové krizi

Budoucí všeobecné sestry z Ústavu ošetřovatelství Fakulty veřejných politik si na vlastní kůži vyzkoušely, jak může vypadat výkon tohoto povolání v krizové situaci a za nestandardních podmínek při epidemii.
  • 08.10.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Moderní výzvy lidstva budou probíhat on-line!

Další díl přednáškového cyklu Moderní výzvy lidstva, jehož hostem je Bohumil Kartous, nemůže bohužel proběhnout s osobní účastí návštěvníků. Proto jsme se rozhodli zajistit jeho on-line přenos dostupný pro širokou veřejnost.
  • 08.10.2020

Ustavující zasedání akademického senátu proběhne 4. listopadu

Předsedkyně Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě PhDr. Zdeňka Římovská, Ph.D., svolala ustavující zasedání nově zvoleného AS FVP na středu 4. 11. ve 13 hodin v zasedací místnosti děkana v budově fakulty na Bezručově náměstí 14.