• Kateřina Byrtusová
  • 02.06.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nový obor Dentální hygiena spustil příjem přihlášek

Na Fakultě veřejných politik v Opavě byl nově otevřen tříletý bakalářský studijní program Dentální hygiena.
  • 28.05.2020

Výsledky 1. kola voleb kandidáta na funkci děkana FVP v Opavě

Protokol o 1. kole volby kandidáta na funci děkana Fakulty veřejných politik v Opavě.
  • 27.05.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Rozhodnutí o udělení akreditace studijnímu programu Dentální hygiena

S velkou radostí Vám oznamujeme, že rada Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství udělila pětiletou akreditaci novému prezenčnímu bakalářskému oboru Dentální hygiena, který bude možné studovat na Fakultě veřejných politik Slezské univerzity v Opavě od příštího akademického roku.
  • 27.05.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Výsledky voleb do studentské komory Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě

Protokol o výsledcích voleb do studentské komory Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě konaných ve dnech 25.5. - 26. 5. 2020
  • 25.05.2020

Volba děkana FVP

Představení kandidáta na děkana Fakulty veřejných politik pro období 2020 - 2024 proběhne 28.5. v rámci řádného zasedání AS FVP v Opavě. Ve stejný den proběhne také první kolo voleb.
  • 21.05.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Aktuální informace k přijímacím zkouškám

• Kateřina Byrtusová
  • 12.05.2020

Mezinárodní den zdravotních sester

Celým Českem se v poledne rozezní zvony, jako poděkování všem sestrám. My Vám také děkujeme, všem přejeme pevné zdraví a spoustu sil ve Vaší náročné profesi.
  • 11.05.2020

Seznam kandidátů pro doplňující volby do AS FVP

Volební komise pro doplňující volby do studentské komory Akademického senátu Fakulty večejných politik v Opavě zveřejňuje seznam kandidátů pro doplňující volby do AS FVP
  • 30.04.2020

I. Změny a doplnění Rozhodnutí děkana č. 12/2019

Harmonogram akademického roku 2019/2020 Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě.
  • 24.04.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

I. Změny a doplnění Rozhodnutí děkana č. 2/2020 - Opatření k zamezení šíření koronaviru

Toto rozhodnutí navazuje na III. Změny a doplnění Rozhodnutí rektora č. 8/2020 Opatření k zamezení šíření koronaviru přijaté na základě Usnesení vlády České republiky č. 455 ze dne 23. dubna 2020 o přijetí krizového opatření.