• 26.03.2024
  • Staženo dne 02.04.2024

Uzavření budovy fakulty o velikonočních svátcích

Na Velikonoce bude budova FVP uzavřena! Od čtvrtku 28. března od 21 hodin do 5. hodiny ranní v úterý 2. dubna nebude do prostor fakulty ani do univerzitní knihovny přístup.
  • 21.03.2024
  • Staženo dne 03.04.2024

Kulatý stůl na téma Kam kráčíš dentální hygieno?

Na půdě naší fakulty proběhlo ve čtvrtek 21. března setkání u kulatého stolu s názvem Kam kráčíš dentální hygieno?, které společně zorganizovali Ústav nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik (ÚNZS FVP) a Oblastní Stomatologická komora (OSK) Opava.
  • 20.03.2024
  • Staženo dne 03.04.2024

Na workshopu představují Studenti studentům své bakalářské práce

Vždy jednou za semestr mají studenti Ústavu pedagogických a psychologických věd možnost zúčastnit se workshopu s názvem Studenti studentům. Během něj prezentují před publikem, které tvoří jejich spolužáci a akademičtí pracovníci fakulty, výsledky svých bakalářských prací.
  • 19.03.2024
  • Staženo dne 12.04.2024

Pozvánka na stomatologický seminář s názvem Nedělejte chyby druhých

Fakulta veřejných politik bude 11. dubna hostit stomatologický seminář Oblastní stomatologické komory. Přihlášku je nutné odeslat do 24. března.
  • 15.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Slezská nemocnice v Opavě příjme nelékařské zdravotnické pracovníky

Opavská nemocnice hledá nové posily za následujících podmínek:
  • 12.03.2024

Budoucnost ovlivněná umělou inteligencí – sociální péče

Miliony lidí na světě trpí v dnešní době osamělostí a jediným společníkem pro konverzaci se jim stává umělá inteligence. V kyberprostoru se ale bohužel setkávají s toxickým chováním a podvody, kterým se neumí bránit. Víte, jak AI co nejlépe využívat a nenechat se jí ovládat? Pusťte si na YouTube kanále Dobré vědět rozhovor s Luciou Drotárovou, pedagožkou naší fakulty .
  • 11.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

V rámci cyklu Pohledy z praxe předávají zkušenosti spolužákům sami studenti

Studenti Sociální patologie a prevence, ale i další zájemci si dnes měli možnost vyslechnout zajímavé poznatky z praxe, a to přímo od jedné ze svých kolegyň.
  • 01.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky FVP

Akademický senát Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě, vyhlásil dne 1. března 2024 volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě.
  • 28.02.2024
  • Staženo dne 19.03.2024

Moderní výzvy lidstva s historikem Martinem Wihodou

Slezská metropole si v letošním roce připomíná 800 let od první písemné zmínky o Opavě jako o městě. K tomuto výročí se po celý rok koná řada akcí, které tuto skutečnost připomínají. Jednou z nich je i přednáška historika Martina Wihody s názvem Opava: Provinční tvář velké změny.
  • 28.02.2024

Studuj na Fakultě veřejných politik! Přihlášku je možné podat do 31. března

Fakulta veřejných politik nabízí zájemcům studijní programy z oblasti pedagogiky a sociální práce a z oblasti zdravotnictví.