• Kateřina Byrtusová
  • 17.02.2020

Zveme Vás na shromáždění Akademické obce

Předsedkyně Akademického senátu Fakulty veřejných politik PhDr. Zdeňka Římovská, Ph.D. svolává shromáždění Akademické obce Fakulty veřejných politik.
  • 17.02.2020

Uskutečnil se Den pracovních příležitostí

Již tradičně se na Fakultě veřejných politik uskutečnil Den pracovních příležitostí pro studenty oboru Všeobecná sestra. Dne 6. února 2020 se od 8:00 postupně scházeli zástupci zdravotnických zařízení, kde studenti během studia vykonávají odbornou praxi.
  • 12.02.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Přednáška v OC Breda "Proč a jak by se měli vzdělávat senioři..."

V obchodním centru Breda proběhne přednáška akademického pracovníka Fakulty veřejných politik Slezské univerzity věnovaná široké veřejnosti. Cílem této akce je obeznámit účastníky s výsledky našich i zahraničních výzkumů, poukázat na stavg přípravy naší populace na zdravé stárnutí a stáří, včetně informací, co v této sféře řeší Fakulta veřejných politik a co a jak by měli lidé dělat, aby si ulehčili život ve stáří. Po přednášce bude prostor na diskuzi.
  • Kateřina Byrtusová
  • 12.02.2020

Den otevřených dveří 2020

Den otevřených dveří na Fakultě veřejných politik v Opavě bude probíhat 14. února 2020.
  • 05.02.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Ústav ošetřovatelství Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě Vás zve na Den pracovních příležitostí pro zaměstnavatele a pro studenty oboru Všeobecná sestra, který se bude konat 6. února 2020.
  • 03.02.2020

Namixuj si svůj studijní obor. Jinak a hravě

Věda mne baví, tak popojedu o kousek nahoru. Mám také umělecké ambice a baví mne pracovat s lidmi. Takže zase nahoru. Jo, také mne zajímá angličtina, tak hóódně nahoru. Co je tohle, aha, ekonomika, tak to dolů. Ještě je tu historie. Ta mi moc neříká, nechám ji, jak je…
  • Martin Kůs
  • 22.01.2020

Studentka Slezské univerzity Klára Janská bojuje v soutěži Sestra Sympatie. Podpořte ji svými hlasy!

Možná je to soutěž, o které jste nikdy neslyšeli. Sestra Sympatie je klání, kterého se účastní vybrané zdravotní sestřičky ze všech koutů České republiky. Vybírá se ta nejsympatičtější a nejvýjimečnější z nich. Jde o jakousi oslavu práce zdravotní sestry, která je velmi potřebná, záslužná a mnohdy také nevděčná. Proto máme radost, že letos má v soutěži svou stopu i Slezská univerzita v Opavě.
  • 20.01.2020

Návrhy kandidátů do Akademického senátu Slezské univerzity za FVP

Seznam kandidátů pro volby do Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě.
  • Martin Kůs
  • 16.01.2020

Moderní výzvy lidstva se zaměří na moc, politiku a mezinárodní hrozby

Moc, politika a mezinárodní hrozby. To je téma v pořadí páté přednášky a besedy z cyklu Moderní výzvy lidstva, na kterém spolupracují Mendelovo gymnázium Opava a Fakulta veřejných politik Slezské univerzity v Opavě. Zájemci jsou na ni zváni v úterý 21. ledna od 14.15 hodin do auly Fakulty veřejných politik v Opavě (Bezručovo nám. 14, Opava).
  • Jiří Zemánek
  • 16.01.2020
  • Staženo dne 16.02.2020

Zápis (registrace) předmětů do LS AR 2019/2020 proběhne v termínu 3.2. - 14.2.2020