• Jiří Zemánek

Návrhy kandidátů do komory Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě

AS SU

Doplňovací volby do studentské komory Akademického senátu FVP

Volební komise Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě stanovuje harmonogram a podávání návrhu na kandidáta do doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě.

Doplňovací volby do komory akademických pracovníků Akademického senátu SU

Dílčí volební komise Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě stanovuje harmonogram a podávání návrhu na kandidáta do doplňovacích voleb do komory akademických pracovníků Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě.
  • Martin Kůs

Hostili jsme výjezdní zasedání Studentské komory Rady vysokých škol

OPAVA – První říjnový víkend hostily prostory Fakulty veřejných politik v Opavě výjezdní zasedání Studentské komory Rady vysokých škol (SK RVŠ).
  • Kateřina Byrtusová
  • 08.10.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Děkanské volno pro studenty I. ročníků

Dne 9.10.2019 od 8:00-12:00 bylo vyhlášeno děkanské volno pro studenty všech studijních oborů Fakulty veřejných politik.
  • 08.10.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Konference Proměny rodiny IX.

Srdečně Vás zveme na konferenci, která se uskuteční pod názvem Proměny rodiny IX. „Smrt – součást života“, a to 22. října 2019.
  • Martin Kůs
  • 07.10.2019

Zahraniční mise Lékařů bez hranic z pohledu Alžběty Truparové

Jak vypadá zahraniční mise organizace Lékařů bez hranic z pohledu „administrativního pracovníka“? Co musíte udělat, chcete-li se podobné mise zúčastnit? Jaké požadavky musíte splňovat a jak vlastně člověk na mnohaměsíční misi tráví svůj pracovní i volný čas? Pokud Vás zajímají odpovědi na tyto otázky, přijměte naše pozvání na besedu s účastnicí dvou zahraničních misí, absolventkou Fakulty veřejných politik v Opavě Bc. Alžbětou Truparovou.
  • Jana Bortlíková
  • 03.10.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Výběrová řízení na stipendijní pobyty Erasmus+

• 02.10.2019

Otevření multismyslové místnosti Snoezelen

Fakulta veřejných politik Slezské univerzity v Opavě pod záštitou paní Mgr. Kateřiny Janků Ph.D. otevřela 11.9.2019 ve 13:00 Snoezelen multismyslovou místnost.