• 30.10.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Zahájení realizace projektu v rámci programu Erasmus+

V říjnu 2019 byla zahájena realizace projektu "Interdisciplinary, multiculturalism and work with the patient in a non-standard situation in the context of conducting didactic classes in the field of medical sciences and health sciences in Centers of Medical Simulation", 2019-1-PL01-KA203-065205.
  • 30.10.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA V TEORII I PRAXI II.

ÚPPV FVP SU zve na přednášku PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA V TEORII I PRAXI II. dne 7. 11. 2019.
  • 25.10.2019

Výsledky voleb do studentské komory AS FVP SU

Protokol o výsledcích voleb do studentské komory Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě konaných ve dnech 24. - 25. 10. 2019
  • 25.10.2019

Výsledky voleb do komory akademických pracovníků AS SU

Protokol o výsledcích voleb do komory akademických pracovníků Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě konaných ve dnech 24. - 25. 10. 2019
  • Martin Kůs
  • 24.10.2019

Mise s Lékaři bez hranic očima absolventky Slezské univerzity v Opavě

Studentům Slezské univerzity se v úterý 15. října naskytla málo vídaná příležitost nahlédnout pod pokličku světově uznávané organizace Lékaři bez hranic. Absolventka oboru Veřejná správa a regionální politika (tehdejší přesný název oboru) Alžběta Truparová je totiž administrativní pracovníci této nadnárodní společnosti a má za sebou mise v iráckém Mosulu a na Ukrajině.

Návrhy kandidátů do studentské komory AS FVP

Návrhy kandidátů do komory Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě

AS SU
  • Martin Kůs

Studentská unie připravuje Pivní maraton

Co nevidět je tady akce, která v minulosti měla obrovskou tradici, pak se na nějakou dobu vytratila ze životů studentů Slezské univerzity, aby se zase vrátila do kalendářů všech, kteří žijí nefalšovaným studentským životem. Řeč je o Pivním maratónu, který si letos vzaly na svá bedra dámy ze Studentské unie Slezské univerzity (dále jen SU²) Kristýna Bečvářová a Alena Kaňová.
  • 10.10.2019

Doplňovací volby do studentské komory Akademického senátu FVP

Volební komise Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě stanovuje harmonogram a podávání návrhu na kandidáta do doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě.
  • 10.10.2019

Doplňovací volby do komory akademických pracovníků Akademického senátu SU

Dílčí volební komise Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě stanovuje harmonogram a podávání návrhu na kandidáta do doplňovacích voleb do komory akademických pracovníků Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě.