• 17.06.2019

Jsme hrdým partnerem diskusního fóra Meltingpot v rámci Colours od Ostrava!

Slezská univerzita v Opavě se poprvé zúčastnila festivalu Colours od Ostrava v roce 2016; ve stejném roce se pod křídly jednoho z největších a nejpestřejších hudebních festivalů ve střední Evropě poprvé konalo i diskusní fórum, pro který byl vybrán velmi přiléhavý název Meltingpot (tavicí kotlík).
  • 12.06.2019

Lukáš Vomlela vystoupil v České televizi

• 12.06.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl s názvem "Kdo bude pečovat o naše seniory?"

Toto byla základní otázka kulatého stolu, který proběhl 29. 5. 2019 na Fakultě veřejných politik v Opavě.
  • Martin Kůs
  • 10.06.2019

Beats 4Love, Beats 4Slezská!

.
  • 10.06.2019
  • Staženo dne 13.06.2019

V Galerii Breda bude probíhat soutěžní kvíz pro studenty a veřejnost

V Galerii Breda (v prvním podlaží Obchodního a společenského centra Breda & Weinstein, poblíž pobočky České pošty) se ve čtvrtek 13. června v 16.00 hodin koná soutěžní kvíz pro studenty a veřejnost na téma "Historický film".
  • 06.06.2019

Výstava „Fakulta a její lidé“ je v Galerii Breda k vidění téměř do konce června

Téměř do posledních červnových dnů si můžete v Galerii Breda prohlédnout fotografickou výstavu z prostředí Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě.
  • 31.05.2019

Dny prevence

Dny prevence jsou již tradiční událostí, kterou pro veřejnost připravuje Ústav ošetřovatelství a Ústav pedagogických a psychologických věd Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě. Letošní ročník se opět uskuteční v posledním červnovém týdnu.
  • 30.05.2019
  • Staženo dne 05.06.2019

V Galerii Breda bude otevřena výstava fotografií z prostředí Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě

Fakulta a její lidé. To je název fotografické výstavy z prostředí Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě. Několik desítek snímků zachycujících život na fakultě si budete moci prohlédnout v Galerii Breda v prvním podlaží Obchodního a společenského centra Breda & Weinstein (poblíž pobočky České pošty).
  • 29.05.2019

Lukáš Vomlela vystoupil v České televizi

• 29.05.2019

Zástupci Fakulty veřejných politik přednášejí na SŠ

V rámci spolupráce s Fakultou veřejných politik v Opavě se dne 25. dubna 2019 uskutečnila na Mendelově střední škole, Nový Jičín přednáška na téma komunikace a řešení konfliktů.