• 18.12.2023
  • Staženo dne 24.12.2023

Uzavření studijního oddělení

Dovolujeme si informovat, že studijní oddělení FVP SU bude v termínu 22. 12. 2023 – 1. 1. 2024 uzavřeno. Přejeme všem hezké prožití vánočních svátků.
  • 11.12.2023
  • Staženo dne 15.12.2023

Přispějte do sbírky pro opuštěná zvířata z Městského útulku

Studentská Unie zorganizovala tradiční sbírku Vánoce pejskům na podporu útulků, kde se starají o opuštěná zvířata. Sbírka poběží v týdnu od 11. do 15. prosince v rámci celé Slezské univerzity.
  • 08.12.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Košická Fakulta veřejné správy udělila FVP medaili za spolupráci a podporu

Naše fakulta získala ocenění za spolupráci a podporu Fakulty verejnej správy (FVS) Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích. Ta si v letošním roce připomíná 25. výročí svého vzniku.
  • 06.12.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

UniPoint zdobí panely představující naší fakultu i vánoční stromky

Od úterý 5. prosince zdobí stěny univerzitního centra UniPoint v OC Breda panely, které představují Fakultu veřejných politik, její činnost, jednotlivé studijní programy, specializované učebny sloužící k výuce i program Erasmus+, díky kterému mohou posluchači absolvovat stáže v zahraničí. Nasát tu ale můžete i atmosféru Vánoc.
  • 04.12.2023
  • Staženo dne 15.12.2023

Hlasuj v rámci ankety mapující pracovní trh v ČR a vyhraj iPhone!

Jaký je tvůj pohled na pracovní trh u nás? Sdílej svůj názor prostřednictvím dotazníku TOP Zaměstnavatelé. A navíc můžeš vyhrát i mobilní telefon!
  • 01.12.2023
  • Staženo dne 20.12.2023

Udělejte radost dárkem dětem z Psychiatrické nemocnice Opava

Studenti Pediatrického ošetřovatelství Ústavu nelékařských zdravotnických studií (ÚNZS) se rozhodli zpříjemnit Vánoce dětským klientům Psychiatrické nemocnice v Opavě.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Výstava obrázků dětí z opavských speciálních škol

V univerzitním centru UniPoint v OC Breda si můžete prohlédnou výstavu z výkresů, které namalovaly děti na téma První pomoc.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Den prevence v UniPointu pobaví i poučí děti i dospělé

Také letos na podzim bude univerzitní centrum UniPoint v OC Breda hostit Den prevence, který pro širokou veřejnost 2x ročně připravuje Fakulta veřejných politik (FVP). Akce oblíbená u dospělých i dětí má za úkol zvýšit povědomí o důležitosti prevence, jejíž podceňování může mít bohužel mnohdy nedozírné následky. A to nejen, co se týká zdraví, ale i v dalších oblastech života.

Studentská komora Akademického senátu FVP zřídila Senátorskou schránku

Do schránky mohou studenti přispívat svými podněty, se kterými se v průběhu studia na fakultě setkali.
  • 28.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nákupem andělek na naší fakultě pomůžete dobré věci

Už potřetí se budou před Vánocemi na Fakultě veřejných politik (FVP) prodávat andělky. Koupit si je můžete od Mikuláše do vyprodání, nejdéle do pátku 8. prosince ve foyer budovy FVP. Výtěžek poputuje do dětského domova Velké Heraltice.