Doplňovací volby do studentské komory Akademického senátu SU za FVP

Volební komise Akademického senátu Fakulty veřejných politik v Opavě stanovila harmonogram doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě.

Výstava Milí Češi, zdravíme z Chorvatska

Pokud budete mít cestu do hlavního města, nenechte si ujít výstavu na Pražském hradě s názvem Milí Češi, zdravíme z Chorvatska. Ta vypráví příběh o pomoci, kterou Československo poskytlo stovkám dětí z chorvatského Daruvaru v době, kdy jejich domovy pustošila válka. Spoluautorkou výstavy je i pedagožka naší fakulty Mgr. Andrea Preissová Krejčí, Ph.D.

Vyhlášení děkanského volna

V souvislosti s konáním shromáždění Akademické obce Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě se vyhlašuje na 10. dubna od 9.45 do 12.10 hodin děkanské volno.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky FVP

Akademický senát Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě, vyhlásil dne 1. března 2024 volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Komenský se představí citáty v UniPointu i filmem v kinosále FPF

Na sklonku března si každoročně připomínáme narození jednoho z největších českých myslitelů, jazykovědce, filozofa a spisovatele Jana Amose Komenského. V předvečer výročí, ve středu 27. března, bude v 17 hodin v UniPointu v OC Breda zahájena výstava jeho citátů. Myšlenky tohoto velikána, který je považován za zakladatele moderní pedagogiky a je nazýván Učitelem národů, budou univerzitní centrum zdobit až do 28. dubna.
  • 26.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Uzavření budovy fakulty o velikonočních svátcích

Na Velikonoce bude budova FVP uzavřena! Od čtvrtku 28. března od 21 hodin do 5. hodiny ranní v úterý 2. dubna nebude do prostor fakulty ani do univerzitní knihovny přístup.
  • 21.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl na téma Kam kráčíš dentální hygieno?

Na půdě naší fakulty proběhlo ve čtvrtek 21. března setkání u kulatého stolu s názvem Kam kráčíš dentální hygieno?, které společně zorganizovali Ústav nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik (ÚNZS FVP) a Oblastní Stomatologická komora (OSK) Opava.
  • 20.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Na workshopu představují Studenti studentům své bakalářské práce

Vždy jednou za semestr mají studenti Ústavu pedagogických a psychologických věd možnost zúčastnit se workshopu s názvem Studenti studentům. Během něj prezentují před publikem, které tvoří jejich spolužáci a akademičtí pracovníci fakulty, výsledky svých bakalářských prací.
  • 19.03.2024

Navštivte Den zdraví a prevence v UniPointu

Slezská nemocnice v Opavě pořádá každoročně ve spolupráci s Ústavem nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik Slezské univerzity a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou Den zdraví a prevence. Ten letošní proběhne v univerzitním centru UniPoint v 1. patře OC Breda 11. dubna od 9 do 16 hodin.
  • Lucie Nožková
  • 19.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Pozvánka na stomatologický seminář s názvem Nedělejte chyby druhých

Fakulta veřejných politik bude 11. dubna hostit stomatologický seminář Oblastní stomatologické komory. Přihlášku je nutné odeslat do 24. března.