Doplňovací volby do studentské komory Akademického senátu SU za FVP

Volební komise Akademického senátu FVP stanovila harmonogram doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu Slezské univerzity. Návrhy je třeba poslat do 5. dubna!

Výstava Milí Češi, zdravíme z Chorvatska

Pokud budete mít cestu do hlavního města, nenechte si ujít výstavu na Pražském hradě s názvem Milí Češi, zdravíme z Chorvatska. Ta vypráví příběh o pomoci, kterou Československo poskytlo stovkám dětí z chorvatského Daruvaru v době, kdy jejich domovy pustošila válka. Spoluautorkou výstavy je i pedagožka naší fakulty Mgr. Andrea Preissová Krejčí, Ph.D.

Vyhlášení děkanského volna

V souvislosti s konáním shromáždění Akademické obce Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě se vyhlašuje na 10. dubna od 9.45 do 12.10 hodin děkanské volno.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky FVP

Akademický senát Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě, vyhlásil dne 1. března 2024 volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Komenský se představí citáty v UniPointu i filmem v kinosále FPF

Na sklonku března si každoročně připomínáme narození jednoho z největších českých myslitelů, jazykovědce, filozofa a spisovatele Jana Amose Komenského. V předvečer výročí, ve středu 27. března, bude v 17 hodin v UniPointu v OC Breda zahájena výstava jeho citátů. Myšlenky tohoto velikána, který je považován za zakladatele moderní pedagogiky a je nazýván Učitelem národů, budou univerzitní centrum zdobit až do 28. dubna.
  • 26.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Uzavření budovy fakulty o velikonočních svátcích

Na Velikonoce bude budova FVP uzavřena! Od čtvrtku 28. března od 21 hodin do 5. hodiny ranní v úterý 2. dubna nebude do prostor fakulty ani do univerzitní knihovny přístup.
  • 21.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl na téma Kam kráčíš dentální hygieno?

Na půdě naší fakulty proběhlo ve čtvrtek 21. března setkání u kulatého stolu s názvem Kam kráčíš dentální hygieno?, které společně zorganizovali Ústav nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik (ÚNZS FVP) a Oblastní Stomatologická komora (OSK) Opava.
  • 20.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Na workshopu představují Studenti studentům své bakalářské práce

Vždy jednou za semestr mají studenti Ústavu pedagogických a psychologických věd možnost zúčastnit se workshopu s názvem Studenti studentům. Během něj prezentují před publikem, které tvoří jejich spolužáci a akademičtí pracovníci fakulty, výsledky svých bakalářských prací.
  • 19.03.2024

Navštivte Den zdraví a prevence v UniPointu

Slezská nemocnice v Opavě pořádá každoročně ve spolupráci s Ústavem nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik Slezské univerzity a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou Den zdraví a prevence. Ten letošní proběhne v univerzitním centru UniPoint v 1. patře OC Breda 11. dubna od 9 do 16 hodin.
  • Lucie Nožková
  • 19.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Pozvánka na stomatologický seminář s názvem Nedělejte chyby druhých

Fakulta veřejných politik bude 11. dubna hostit stomatologický seminář Oblastní stomatologické komory. Přihlášku je nutné odeslat do 24. března.