Mezinárodní projekt Prešovské univerzity v Prešově "Analysis of Roma University Students Narratives – Examples of Good Practice of Mentoring"

• Viktorie Kovářová
  • 25.03.2019
Projekt je podpořen z prostředků International Visegrad Fund (No. 21830131) - pracovní jednání, Prešov, 29.ledna 2019

Výzkumné centrum pro sociální začleňování Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě je zapojeno do řešení mezinárodního projektu Prešovské univerzity v Prešově.

Název projektu: „Analysis of Roma University Students Narratives – Examples of Good Practice of Mentoring (ID 21830131)“

Participanti na projektu za pracoviště VCpSZ FVP SU v Opavě:

• doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D. – řešení metodologicko-výzkumných záležitostí monografie a odborná úroveň celého projektu
  • Bc. Zlatuše Krpcová – sběr empirických dat, koordinace studentů participujících na projektu

Ve dnech 27. 1. – 1. 2. 2019 proběhlo v Prešově pracovní setkání, kterého se za pracoviště VCpSZ zúčastnil doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D. Na programu setkání bylo sestavení harmonogramu plnění úkolů, termínů pracovních setkání a naplánování dílčích kroků k naplnění plánovaných výstupů projektu.

Následující pracovní jednání partnerských stran proběhne v Košicích v termínu 14. - 15. 3. 2019.

doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D., Bc. Zlatuše Krpcová