Informace pro studenty 3. ročníků

• Eva Sladká
  • 28.02.2019
Informace pro studenty 3. ročníků oborů Sociální patologie a prevence a Edukační péče o seniory, kteří budou absolvovat státní závěrečnou zkoušku v květnu/červnu 2019

Student absolventského ročníku je povinen:

1. Doplnit v IS Stag ve formuláři „Doplnění údajů o bakalářské práci“ nejpozději do 15. března 2019:
    • název práce v ČJ a AJ,
    • anotace v ČJ a AJ,
    • klíčová slova v ČJ a AJ,
    • jazyk práce,

2.      Osobně převzít na sekretariátě ÚPPV jeden výtisk Zadání bakalářské práce (k dispozici od 1. 4. 2019) a zajistit vevázání do všech výtisků BP (jeden v originále, ostatní v kopiích). Do elektronické verze vložit naskenovaný dokument zadání.

1. Před odevzdáním BP doplnit další údaje o kvalifikační práci:
    • přílohy,
    • rozsah práce (min. rozsah BP je stanoven na 40 normostran, tj. min. 72 000 znaků včetně mezer, přičemž do stanoveného počtu stran se započítává úvod, vlastní text práce a závěr, nikoli úvodní strany, poznámkový aparát, seznam literatury, zkratek a symbolů, obrázků, tabulek a příloh, přípustné je překročit rozsah o jednu polovinu, tj. maximální rozsah BP 60 normostran).

4.      Student je povinen odevzdat BP nejpozději do 30. 4. 2019 do 14:30 hod. na sekretariát ÚPPV ve trojím vyhotovení v pevné vazbě. Současně je student povinen ve stejném termínu převést konečnou verzi BP do formátu PDF (umožňující strojové prohledávání textu) a nahrát do IS STAG ve formátu: FVP_BP_19_Zkraceny nazev_Prijmeni Jmeno. V názvu souboru se nesmí vyskytovat česká diakritika. Elektronická verze BP musí být totožná s odevzdávanou tištěnou verzí.

1. Podepsat vlastnoručně každý výtisk BP (na stránce, kde je čestné prohlášení).
  2. Název odevzdané BP (v českém i anglickém jazyce) musí být shodný s názvem uvedeným v Zadání bakalářské práce!
  3. Upozornění: Náležitosti BP – postupovat podle aktuální Směrnice děkana č. 4/2018.
  4. Nedodržení termínu odevzdání BP má za následek to, že student může svoji BP obhajovat až v nejbližším řádném termínu státních závěrečných zkoušek následujícím po termínu, u něhož nebylo dodrženo datum odevzdání.

Přihláška k SZZk:

1. Odevzdat na sekretariát ÚPPV do 30. 4. 2019 do 14:30 hod. písemnou přihlášku k SZZk v 1 vyhotovení s vlastnoručním podpisem, následně se na konkrétní termín přihlásit do IS/STAG.
  2. Konkrétní termíny (včetně rozpisu studentů podle data konání SZZk) budou zveřejněny na webových stránkách ÚPPV a vloženy v IS/STAG po 30. 4. 2019. Termín pro konání SZZk na FVP byl stanoven na: 20. 5. – 7. 6. 2019.

Kontrola studia k SZZk:

1. Odevzdat na studijní oddělení FVP do 10. 5. 2019 podepsaný Zápisový list – část A/Přehled o vykonaných zkouškách za daný akademický rok.

Posudky vedoucího a oponenta BP budou k dispozici v IS/STAG nejpozději 5 pracovních dnů před plánovaným datem obhajoby.

Student má právo písemně požádat vedoucího ústavu o zpětvzetí odevzdané BP s patřičným zdůvodněním nejpozději 10 dní před plánovaným datem obhajoby.

Podrobněji viz Směrnice děkana č. 3/2018 k organizaci státních závěrečných zkoušek na Fakultě veřejných politik v Opavě a č. 4/2018 k zadávání, vypracování a odevzdávání bakalářských a diplomových prací na Fakultě veřejných politik v Opavě.