Výběrová řízení na stipendijní pobyty Erasmus+

• Jana Bortlíková
  • 23.02.2020
Chcete si vyzkoušet studium na vysoké škole v zahraničí nebo pracovat v zemích EU?
Chcete si zdokonalit jazykové schopnosti?
Chcete získat zkušenosti a poznat nové lidi?

Tak se přihlaste do výběrového řízení na studijní pobyty nebo pracovní stáže v rámci programu Erasmus+ !

Výběrová řízení budou spuštěna v nejbližší době na jednotlivých ústavech (konkrétní termíny si stanovují jednotlivé ústavy).

Jel bych/jela bych, ale ... Pomůžeme Ti najít řešení nejčastějších výmluv ZDE

S výběrem vhodné vysokoškolské instituce Vám pomůže naše interaktivní mapa partnerských univerzit.
Databáze nabídek volných pracovních pozic pro pracovní stáže a bližší informace najdete zde.

Podrobnosti o jednotlivých typech stipendijních pobytů, nabídce partnerských institucí a pomoc s přípravou přihlášky vám poskytnou koordinátoři jednotlivých ústavů:

Ústav nelékařských zdravotnických studií

Ústav pedagogických a psychologických věd

Ústav veřejné správy a sociální politiky

Můžete se obracet také na fakultní koordinátorku programu Erasmus+ Mgr. Janu Bortlíkovou.

Referát pro zahraniční vztahy
Bezručovo náměstí 885/14