On-line workshop k mobilitám Erasmus+ pro studenty ÚVSSP

• Jana Bortlíková
  • 31.03.2021
Láká vás vyzkoušet si studium na vysoké škole v zahraničí nebo pracovat v zemích EU? Chcete si zdokonalit jazykové schopnosti, získat zkušenosti a poznat nové lidi? Uvažujete o výjezdu do zahraničí, ale nevíte, jaké jsou v aktuální situaci možnosti?
Připojte se na informační workshop ke studentským mobilitám Erasmus+, který se koná 13. dubna od 9:45 online přes MS Teams speciálně pro studenty Ústavu veřejné správy a sociální politiky a dozvíte se více. Registrace dopředu není nutná, stačí se připojit.

Během workshopu představíme možnosti studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, blíže se podíváme na aktuální nabídku destinací a podmínky výjezdů a budeme se věnovat také specifikům pobytů v současné době.

Připojte se k workshopu ZDE.

Zahraničních stipendijních pobytů se mohou účastnit studenti všech studijních programů v prezenční i kombinované formě studia. Výběrová řízení probíhají aktuálně na jednotlivých ústavech.

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality