Zásady systému komunikace studentů s oddělením pro studijní a sociální záležitost FVP SU

• Jiří Zemánek
  • 10.09.2020
Vzhledem ke komplikující se epidemiologické situaci a v zájmu ochrany zdraví studentů a pracovníků FVP stanovuji následující zásady pro komunikaci mezi studenty a pracovníky Oddělení pro studijní a sociální záležitosti (OSSZ) FVP SU.

Veškerá komunikace mezi studenty a pracovníky OSSZ probíhá až do odvolání e-mailem (výhradně prostřednictvím studentské e-mailové adresy) popř. telefonicky (pouze v úředních hodinách).
Žádosti jsou přijímány prostřednictvím provozovatele poštovních služeb a jsou vyřizovány v daných termínech.
Osobní přítomnost studentů na Studijním oddělení  je možná pouze ve výjimečných případech, a to výhradně na základě předchozí e-mailové domluvy s příslušnou referentkou studijního oddělení na daný termín (den a hodinu). Při předem dohodnuté návštěvě na OSSZ musí student splňovat podmínky pro pobyt a pohyb v budově FVP (především nesmí mít žádné příznaky onemocnění Covid – 19, nesmí mít nařízenou karanténu a  musí mít zakryty dýchací cesty rouškou, respirátorem apod).

Rozdělení činností referentek OSSZ:

Osoba

Ukončení studia *
lucie.moravcova@fvp.slu.cz
4 153
* Potvrzení o studiu a běžné studijní záležitosti lze řešit s referentkou (bez ohledu na studijní program a ročník)

Verze pro tisk

Poslední aktuality