Prosíme všechny o dodržování aktuálních opatření k zamezení šíření koronaviru

• Viktorie Kovářová
  • 22.10.2021
Bylo vydáno nové rozhodnutí děkana, které stanovuje podmínky pro pohyb v prostorách fakulty v souladu s platnými mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR a dalších příslušných orgánů v souvislosti s epidemií koronaviru.

Prosíme všechny studenty, zaměstnance i návštěvníky fakulty o striktní dodržování těchto podmínek pro pohyb v prostorách fakulty:

• Zakazuje se vstup do vnitřních prostor fakulty všem osobám s příznaky charakteristickými pro nákazu virem covid-19 (zvýšená teplota, kašel, ztráta čichu, chuti apod.).
  • Všem osobám se zakazuje pohyb a pobyt ve vnitřních prostorách fakulty bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) naplňující všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem, které brání šíření kapének (např. respirátor typu FFP2, KN 95).
  • Povinnost nošení ochranného prostředku dle předchozího odstavce se vztahuje také na studenty během výuky, a to i pokud jsou usazeni.

Bližší informace najdete ZDE.

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality